Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anim8or 0.95c

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: R. Steven Glanville
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1010

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Anim8or 0.95c

Anim8or jest bezpłatną aplikacją pozwalającą na modelowanie 3D oraz tworzenie animacji o stosunkowo dużych możliwościach.

Na stronie internetowej producent udostępnia wiele Tutoriali oraz szczegółowy podręcznik. Inną zaletą programu są jego niewielkie wymagania sprzętowe: 5MB wolnego miejsca na dysku, procesor klasy Pentium 300 Mhz; dla Windows XP zalecane 256MB RAM.

Podobne Modelowanie 3D

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anim8or 0.95c

dodał: ~zaniepokojona , 12.01.2012

jak to pobrać?

dodał: ~adrian , 19.03.2010

jak to pobrac

dodał: ~patryk , 23.12.2009

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie