Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3ds Max 2012 2012

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Autodesk
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2358

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 3ds Max 2012 2012

Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD. Możesz przekonać się o możliwościach dawanych przez tą aplikację, pobierając wersję trial 3ds Max 2011. Aby tego dokonać, musisz tylko zarejestrować się za darmo na stronie producenta. A czy warto? Jeśli zajmujesz się animacją lub też chcesz zacząć poznawać tego typu programy, to jak najbardziej.

Wersja pokazowa 3ds Max 2011 do pobrania zaprezentuje Ci niemal wszystkie możliwości programu. Nadaje się on doskonale zarówno do pracy indywidualnej przy animacjach, jak też jest i użytecznym narzędziem przy pracy zespołowej (na przykład przy produkcji gier komputerowych). Pełna wersja 3ds Max 2011 może być używana przez prawdziwych profesjonalistów, którzy wykonują zarówno modele postaci, jak też i całe środowiska 3D. Ten program do tworzenia grafiki trójwymiarowej jest z pewnością jedną z najlepszych aplikacji w swojej klasie, na co składa się wiele czynników.

Download 3ds Max 2011 w wersji trial pozwoli Ci na zapoznanie się z techniką tworzenia szybkich modeli za pomocą gotowych elementów. Renderowanie obiektów odbywa się za pomocą Quciksilver – nowemu narzędziu, zapewniającemu najwyższą jakość finalnego efektu pracy. Sprawdź to samemu – pobierz 3ds Max 2011 w wersji testowej. Wśród innych atutów,  aplikacja ta pozwala między innymi na tworzenie zależności pomiędzy modelami dzięki narzędziu zwanemu Slate.
Program ten został wydany zarówno pod Windows, jak też i Mac. Możesz używać 3ds Max 2011 mając Windows 7, a także wcześniejsze systemy operacyjne. Odpalisz więc bez problemu 3ds Max 2011 na XP, nie będzie również żadnych kłopotów z używaniem 3ds Max 2011 na Vista. Niestety, nie ma wersji 3ds Max 2011 na Linux.

Oczywiście 3ds Max 2011 nie jest darmowy. Pełna wersja programu to 3,990.00 UDS, 2,945.95 Euro lub 2,584.63 GBP. Nie jest to co prawda mało, jednak takie potężne narzędzie warte jest swej ceny. Najlepszym przykładem jest słynna animacja Tomasza Bagińskiego „Katedra”, która powstała na starszej wersji programu. Pobranie 3ds Max 2011 za darmo pozwoli Ci przetestować między innymi silnik fizyczny oraz system kontroli animacji w formie diagramów. Dodatkowo w sieci można znaleźć wiele wtyczek (plugins) do 3ds Max 2011 za free, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości programu. Są one zarówno dla Windows, jak też i dla 3ds Max 2011 na Mac.

Pełna wersja 3ds Max 2011 jest po polsku. Uprzedzamy jednak, że wersja testowa nie jest wykonana z wersji 3ds Max 2011 pl. Wątpliwe jest też, aby było spolszczenie 3ds Max 2011, dlatego też do przetestowania aplikacji przyda Ci się znajomość języka angielskiego. Jeżeli znasz poprzednie wersje tego programu, z pewnością spodoba Ci się odświeżony interfejs, a także nowe funkcje, które znacznie ułatwiają pracę. Nowa wersja 3ds Max 2011 nie ma żadnych ograniczeń. Jedyną barierą jest wyobraźnia twórcy.

Jeżeli więc potrzeba Ci narzędzia do tworzenia animacji 3D, zainteresuj się tą aplikacją. Z pewnością nie zawiedziesz się jej możliwościami. Wersja testowa pozwoli Ci ocenić, czy warto wydać na nią pieniądze. Przekonaj się o tym samemu – by ją pobrać, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, która ukaże się po kliknięciu poniższego linka.

Podobne Modelowanie 3D

 • LightWave 3D

  LightWave 3D jest aplikacją, która służy do renderowania, modelacji i animacji scen trójwymiarowych

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3ds Max 2012 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie