Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3D Canvas 7.1.1.2

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Amabilis Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 11.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2082

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3D Canvas 7.1.1.2

3D Canvas jest prostą  aplikacją pozwalającą tworzyć trójwymiarowe modele oraz animacje.
Program wspiera technikę „przeciągnij i upuść”. Obiekty są konstruowane przy użyciu prymitywów 3D lub za pomocą specjalnych narzędzi programu. Aby stworzyć animację, wystarczy tylko umiejscowić obiekt w punktach czasu, program sam nada jej płynność. Gotowana animacja zostaje zapisana jako AVI.

Istnieją płatne wersje oprogramowania, przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników; posiadają one dodatkowe funkcje.

Podobne Modelowanie 3D

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3D Canvas 7.1.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie