Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner Photo Studio 10

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Zoner Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 57.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5138

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner Photo Studio 10

Zoner Photo Studio jest programem służącym do szeroko rozumianej obróbki zdjęć cyfrowych: umożliwia pobranie do komputera, automatyczne i kreatywne edycje i usuwanie wad fotografii, narzędzia do łatwej archiwizacji i obszerne możliwości publikowania zdjęć.

Program nadaje się dla początkujących, użytkowników zaawansowanych i doświadczonych fotografów; jest prosty w obsłudze.

Funkcje programu:
 • Pobieranie obrazków: wsparcie wszystkich typów aparatów cyfrowych (USB Mass Storage lub skanowanie WIA), przez interfejs TWAIN, pobieranie sieci, rozszerzony zrzut ekranu i przenoszenie danych z aktówki. Konwersja ("wywołanie") formatu Canon RAW (CRW/CR2), DNG lub innego typu pliku RAW.
 • Profesjonalne narzędzia do stylizacji zdjęć: wszystko w celu poprawienia zdjęć i usunięcia wad obrazu: obróbka naświetlania za pomocą poziomów i krzywych, obróbka kolorów, ostrości, rozjaśnienia cieni, redukcja efektu czerwonych oczu, redukcja szumu i wady chromatyczne, eliminacja winietacji i perspektywy, porównanie horyzontu i zbieżnych linii, filtr przejściowy, narzędzia do retuszowania ze wsparciem tabletów czułych na nacisk, pieczątka, żelazko, pędzel z kolorami i efektami, wypełnienia. Obrót i kadrowanie, grupowe operacje ze zdjęciami..
 • Czarowanie obrazkami: efektowna obróbka zdjęć: przeniesienia na odcienie szarości, efekty kolorystyczne, eksplozja, obraz olejny, stare zdjęcie, dodanie ziarnistości, szczegóły, falowanie i inne. Ramki, koperty, miękkie cienie, przezroczyste brzegi i inne.
 • Zarządzanie archiwum cyfrowym: opisy, notatki tekstowe i dźwiękowe, słowa kluczowe, katalogi nośników zewnętrznych (CD/DVD). Przejrzyste wyszukiwanie, filtrowanie widoku i sortowania, operacje na plikach, grupowa zmiana nazwy i konwersja. Praca ze współrzędnymi geograficznymi (GPS): dopasowywanie, pokazanie na mapie, wyszukiwanie.
 • Nieograniczone możliwości drukowania i prezentacja fotografii: druk według szablonów graficznych, druki indeksowe, druki kalendarzy, oszczędzanie papieru, eksport albumów do PDF, galerie sieciowe ze wsparciem struktury drzewka, przeniesienie FTP, optymalizacja wysyłania zdjęć e-mailem, bezpośrednie nagrywanie CD/DVD. Z zewnętrzną przeglądarką i tworzeniem Video CD, wyświetlanie programu i wyświetlanie PDF z efektami. Wsparcie miejscowych fotolabów.
 • Specjalne graficzne narzędzia do publikowania: składanie jednego zdjęcia z większej ilości zdjęć źródłowych. Tworzenie pionowych i poziomych panoram, obrazków 3D (anaglifów) i składanie zdjęć HDR.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

Inne informacje

Zoner photo studio 10 to program do obróbki zdjęć, pozwala je retuszować, eliminować wady. Dostępny jest w kilku wersjach: zoner photo studio 9, zoner photo studio 8. Dostępny jest w polskiej wersji językowej dzięki spolszczeniu - zoner photo studio 9 spolszczenie. Wersja zoner photo stuio professional daje szerokie możliwości. Zoner photo studio 10 pozwala w pełni korzystać z możliwości programu zarówno osobom początkującym jak i profesjonalistom. Zoner photo studio pozwala archiwizować i publikować zdjęcia.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner Photo Studio 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie