Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zoner GIF Animator 5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Zoner, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 817

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Zoner GIF Animator 5

Zoner GIF Animator 5 służy do tworzenia obrazów i animacji GIF.

Aplikacja pozwala na wysoką kompresję efektów pracy, tworzenia „trick banners” oraz bezpośrednie dodawanie grafiki wektorowej w formatach WMF i EMF. Zoner GIF Animator został wyposażony w przydatną funkcję przywracania pierwotnego położenia animowanej ramki, której zdarza się “gubić”, szczególnie w optymalizowanych plikach gif. Funkcję tę mopżna zastosować również do plików nie stworzonych w Zoner GIF Animator.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zoner GIF Animator 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie