Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xara WebStyle 4.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Xara Group Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 14.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 647

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Xara WebStyle 4.0

Xara WebStyle jest programem pozwalającym tworzyć grafikę na potrzeby stron internetowych.

Aplikacja została tak pomyślana, aby można było za jej pomocą stworzyć wszystkie elementy graficzne niezbędne na stronie www. Xara WebStyle posiada przejrzysty interfejs. Program umożliwia między innymi tworzenie animowanych bannerów, logosów, tworzenie dynamicznego menu z możliwością zastosowania na stronie internetowej oraz podstawową obróbkę fotografii.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xara WebStyle 4.0

dodał: ~LoLeK , 04.05.2009

Jak to się CD Keyem odblokowywuje ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie