Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xara WebStyle 4.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Xara Group Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 14.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 645

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Xara WebStyle 4.0

Xara WebStyle jest programem pozwalającym tworzyć grafikę na potrzeby stron internetowych.

Aplikacja została tak pomyślana, aby można było za jej pomocą stworzyć wszystkie elementy graficzne niezbędne na stronie www. Xara WebStyle posiada przejrzysty interfejs. Program umożliwia między innymi tworzenie animowanych bannerów, logosów, tworzenie dynamicznego menu z możliwością zastosowania na stronie internetowej oraz podstawową obróbkę fotografii.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xara WebStyle 4.0

dodał: ~LoLeK , 04.05.2009

Jak to się CD Keyem odblokowywuje ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie