Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VSO Image Resizer 2.2.2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: VSO-Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1208

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VSO Image Resizer 2.2.2.1


VSO Image Resizer jest programem pozwalającym zmieniać wielkość wielu obrazów za jednym kliknięciem.

Aplikacja pozwala wybrać format zapisu, rozdzielczość i jakość docelowych plików oraz folder, w którym mają zostać zapisane. Dodatkowo program ma opcję dodawania grafik do obrazów, co daje możliwość dodania na przykład znaku wodnego.  VSO Image Resizer znacznie ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Photivo

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VSO Image Resizer 2.2.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie