Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VSO Image Resizer 2.2.2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: VSO-Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1214

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VSO Image Resizer 2.2.2.1


VSO Image Resizer jest programem pozwalającym zmieniać wielkość wielu obrazów za jednym kliknięciem.

Aplikacja pozwala wybrać format zapisu, rozdzielczość i jakość docelowych plików oraz folder, w którym mają zostać zapisane. Dodatkowo program ma opcję dodawania grafik do obrazów, co daje możliwość dodania na przykład znaku wodnego.  VSO Image Resizer znacznie ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VSO Image Resizer 2.2.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie