Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VSO Image Resizer 2.1.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: VSO Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 5,65 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VSO Image Resizer 2.1.1

Aplikacja ta pozwala zmieniać rozmiary obrazów, katalogować je w galerie zdjęć i konwertować między różnymi formatami plików. Program ułatwi pracę miłośnikom grafiki i webmasterom. Interfejs jest łatwy i czytelny.


Jest możliwość korzystania z przetwarzania wsadowego, zmiany rozmiaru kilku plików jednocześnie, określenie ich nowego nazewnictwa wg wybranych parametrów. Umożliwia to zostawienie oryginalnej nazwy wzbogaconej o datę, godzinę, wybrane numery. Nowe pliki posiadają znaki wodne, co pozwala jednoznacznie wskazać autora pliku. Zapobiega to piractwu w Internecie. Użytkownik może znak wodny umieścić w wybranym  przez siebie miejscu, od niego też zależy co będzie znakiem wodnym - może to być każda grafika.

Program pozwala zapisać w postaci profilu formaty plików, rozdzielczość, jasność kompresji, stosunek boków do ustawienia, co ułatwia prace bez konieczności ponownego klikania, by wygenerować bliźniaczy projekt. Opcja pozwalająca na zmianę rozmiarów oraz nazewnictwa jest możliwa od razu na plikach źródłowych lub ich kopi. Konieczny jest tylko wybór odpowiedniego trybu oraz wskazanie miejsca docelowego na dysku.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VSO Image Resizer 2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie