Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VSO Image Resizer 2.1.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: VSO Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 5,65 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4202

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VSO Image Resizer 2.1.1

Aplikacja ta pozwala zmieniać rozmiary obrazów, katalogować je w galerie zdjęć i konwertować między różnymi formatami plików. Program ułatwi pracę miłośnikom grafiki i webmasterom. Interfejs jest łatwy i czytelny.


Jest możliwość korzystania z przetwarzania wsadowego, zmiany rozmiaru kilku plików jednocześnie, określenie ich nowego nazewnictwa wg wybranych parametrów. Umożliwia to zostawienie oryginalnej nazwy wzbogaconej o datę, godzinę, wybrane numery. Nowe pliki posiadają znaki wodne, co pozwala jednoznacznie wskazać autora pliku. Zapobiega to piractwu w Internecie. Użytkownik może znak wodny umieścić w wybranym  przez siebie miejscu, od niego też zależy co będzie znakiem wodnym - może to być każda grafika.

Program pozwala zapisać w postaci profilu formaty plików, rozdzielczość, jasność kompresji, stosunek boków do ustawienia, co ułatwia prace bez konieczności ponownego klikania, by wygenerować bliźniaczy projekt. Opcja pozwalająca na zmianę rozmiarów oraz nazewnictwa jest możliwa od razu na plikach źródłowych lub ich kopi. Konieczny jest tylko wybór odpowiedniego trybu oraz wskazanie miejsca docelowego na dysku.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VSO Image Resizer 2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie