Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UnFREEz 2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: WhitSoft Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 19 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 4692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UnFREEz 2.1

UnFREEz jest darmowa aplikacją pozwalającą tworzyć animowane GIFy.

Program jest bardzo prosty, aby stworzyć animację trzeba jedynie dodać do listy wybrane pliki w formacie gif, a następnie skompilować z nich jeden obraz. Program nie udostępnia żadnych innych opcji; zaletą jest to, że nie wymaga instalacji na dysku – aby z niego korzystać trzeba tylko wypakować archiwum.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UnFREEz 2.1

dodał: ~L-daria , 03.07.2012

czy TEN program jest bezpieczny

dodał: ~xDD , 28.02.2010

xDDDDDDDD

dodał: ~xDD , 08.11.2009

xDDDDDD

dodał: ~xDD , 08.11.2009

xDDDDDD

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie