Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UnFREEz 2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: WhitSoft Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 19 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 4692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UnFREEz 2.1

UnFREEz jest darmowa aplikacją pozwalającą tworzyć animowane GIFy.

Program jest bardzo prosty, aby stworzyć animację trzeba jedynie dodać do listy wybrane pliki w formacie gif, a następnie skompilować z nich jeden obraz. Program nie udostępnia żadnych innych opcji; zaletą jest to, że nie wymaga instalacji na dysku – aby z niego korzystać trzeba tylko wypakować archiwum.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photivo

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UnFREEz 2.1

dodał: ~L-daria , 03.07.2012

czy TEN program jest bezpieczny

dodał: ~xDD , 28.02.2010

xDDDDDDDD

dodał: ~xDD , 08.11.2009

xDDDDDD

dodał: ~xDD , 08.11.2009

xDDDDDD

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie