Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultimate Paint Standard 2.88 LE

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: J-T-L Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1042

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ultimate Paint Standard 2.88 LE

Ultimate Paint Standard jest programem służącym do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej.

Aplikacja udostępnia użytkownikowi wiele przydatnych narzędzi: gumkę, pędzel, kształty, klonowanie, zaznaczanie, pobieranie koloru czy wypełnianie kolorem. Można drukowac wprost z poziomu programu. Ultimate Paint Standard wspiera formaty: GIF, JPEG, PNG, PCX, BMP, TGA, ICO, WMF/EMF i IFF/LBM, a także skanery oparte o TWAIN.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ultimate Paint Standard 2.88 LEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie