Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultimate Paint Standard 2.88 LE

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: J-T-L Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1045

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ultimate Paint Standard 2.88 LE

Ultimate Paint Standard jest programem służącym do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej.

Aplikacja udostępnia użytkownikowi wiele przydatnych narzędzi: gumkę, pędzel, kształty, klonowanie, zaznaczanie, pobieranie koloru czy wypełnianie kolorem. Można drukowac wprost z poziomu programu. Ultimate Paint Standard wspiera formaty: GIF, JPEG, PNG, PCX, BMP, TGA, ICO, WMF/EMF i IFF/LBM, a także skanery oparte o TWAIN.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ultimate Paint Standard 2.88 LEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie