Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TwistedBrush Open Studio 18.13

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Pixarra
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 15.17 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 503

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TwistedBrush Open Studio 18.13

TwistedBrush Open Studio 15.75 to program do edycji graficznej, pozwalający malować obrazy na ekranie komputera, a także edytować zdjęcia za pomocą narzędzi malarskich. Aplikację wyposażono w algorytm świetnie symulujący zachowanie prawdziwego pędzla. Program oferuje szeroki wybór pędzli oraz rozbudowane menu efektów, które mogą przydać się każdemu artyście (filtry, warstwy, maski, obrazy kontrolne). Jednocześnie zachowano niesłychaną prostotę obsługi. Dodatkowo, TwistedBrush Open Studio 15.75jest programem darmowym.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TwistedBrush Open Studio 18.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie