Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TwistedBrush Open Studio 18.13

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Pixarra
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 15.17 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 499

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TwistedBrush Open Studio 18.13

TwistedBrush Open Studio 15.75 to program do edycji graficznej, pozwalający malować obrazy na ekranie komputera, a także edytować zdjęcia za pomocą narzędzi malarskich. Aplikację wyposażono w algorytm świetnie symulujący zachowanie prawdziwego pędzla. Program oferuje szeroki wybór pędzli oraz rozbudowane menu efektów, które mogą przydać się każdemu artyście (filtry, warstwy, maski, obrazy kontrolne). Jednocześnie zachowano niesłychaną prostotę obsługi. Dodatkowo, TwistedBrush Open Studio 15.75jest programem darmowym.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TwistedBrush Open Studio 18.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie