Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sumo Paint

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Sumo Ltd.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3137

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Sumo Paint

Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online. Co ważne – nie trzeba za niego płacić, choć można wykupić darmowy dostęp do wersji Pro, która daje dodatkowe efekty. A co oferuje wersja darmowa?

Przypomina ona nieco systemowy Paint, jednak ma o wiele więcej funkcji, jak na przykład wstawianie gotowych, kolorowych obiektów, większą paletę dostępnych kolorów, możliwość nakładania warstw, mnóstwo narzędzi, a także możliwość dodawania tekstów. Sumo Paint to także możliwość wielopoziomowego cofania zmian. Ta aplikacja – oparta na technologii flash – służy do obróbki zarówno grafiki, jak też i zdjęć. Można tu tworzyć zarówno obiekty dwu, jak i trójwymiarowe.  

Warto zauważyć, że mamy wydanie tej aplikacji po polsku, wiec nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Dodatkowo mamy tu realistyczne oddawanie refleksów światłą i kolorów, cieniowanie, filtr sfer i cylindrów oraz mnóstwo innych możliwości. Narzędzie jest tak łatwe w użyciu, ze mogą z niego korzystać zarówno starsi, jak też i młodsi użytkownicy komputera, obojętnie, czy mają już doświadczenie w tworzeniu grafiki czy nie. Co więcej – Sumo Paint może być doskonałym programem do stawiania pierwszych kroków w edukacji graficznej!

Zachęcamy do zapoznania się z tą aplikacją. Jest to całkowicie darmowe, a możemy tworzyć naprawdę złożone, ciekawe obrazki i dokonywać edycji zdjęć. Oczywiście efekty pracy można zapisać io podzielić się nimi z innymi.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photivo

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sumo PaintAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie