Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StudioLine Photo Basic 3.70.44

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: H&M System Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Data modyfikacji: 30.01.2012
Rozmiar: 60,64 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 334

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StudioLine Photo Basic 3.70.44

Jeśli szukasz dobrego programu do edycji, obróbki i edycji zdjęć, mamy dla Ciebie coś ciekawego. To aplikacja StudioLine Photo Basic 3.70.44. Posiada ona szereg użytecznych funkcji, dzięki którym jest naprawdę użytecznym narzędziem. StudioLine Photo Basic 3.70.44 jest na Windows 7, Vista i XP. Pomoże Ci w utworzeniu albumów ze zdjęć na twardym dysku,  przycina je, a także usuwa irytujący efekt czerwonych oczu. Dostępny za free StudioLine Photo Basic 3.70.44 pozwala także na dodawać różnego rodzaju efekty oraz tekst i napisy.

Pobierz StudioLine Photo Basic i przekonaj się samemu o możliwościach tej aplikacji. Praktycznie nie ma ona żadnych wad. Choć właściwie na minus można policzyć to, że nie ma edycji StudioLine Photo Basic 3.70.44 po polsku. Jeśli jednak znasz podstawowe zwroty po angielsku, nie będzie to problem. Jeśli nie jesteś pewien swoich sił w tym języku, rozejrzyj się po sieci, czy nie istnieje spolszczenie StudioLine Photo Basic 3. Jeśli takie jest, pobierz je, a zmieni aplikację w StudioLine Photo Basic 3.70.44 pl. Download StudioLine Photo Basic 3.70.44 jest całkowicie darmowy. Jednak po zainstalowaniu programu musisz się zarejestrować na stronie producenta - to również nic  nie kosztuje. Otrzymasz indywidualny klucz aktywacyjny, który pozwoli Ci uruchomić program i korzystać w pełni ze wszystkich jego możliwości.

Jak wspomniano, aplikacja przeznaczona jest na Windowsy. Jednak w naszej bazie programów znajdziesz także tytuły podobne do StudioLine Photo Basic 3.70.44 na Linux i Maca. Wystarczy tylko, że przejdziesz do odpowiedniego działu.


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StudioLine Photo Basic 3.70.44

dodał: ~Chris , 04.05.2012

Wieczność zaczyna się już tutaj na ziemi.1 Jana 5, 12-13: Ten, kto ma Syna, ma życie, a kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia. O tym naispałem do was, ktf3rzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne. A kiedy konkretnie ma miejsce zbawienie? Nie mam pojęcia. U niektf3rych jest to jakiś wyraźny moment (Jak na przykład u Pawła na drodze do Damaszku) u innych niema takiego momentu.Jezus tak to określił:Jan 3,8: Wiatr wieje, dokąd chce, i szum jego słyszysz, ale nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd idzie; tak jest z każdym, kto się narodził z Ducha. Jeśli chciałbyś poczytać o samym zbawieniu to polecam list do Rzymian (przede wszystkim 6, 7 i 8 rozdział) i list do Galacjan.Dobrze jest się skupić na Chrystusie a nie na sobie bo wtedy wszystko zaczyna mieć ręce i nogi oraz znikają wątpliwości.Jan 3, 14-15: jak Mojżesz wywyższył węża na pustyni, tak musi być wywyższony Syn Człowieczy aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie