Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StudioLine Photo Basic 3.50.62

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: H&M Systems Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 57,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 3678

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StudioLine Photo Basic 3.50.62

Bezpłatny program pozwalający katalogować zdjęcia i dokonywać ich podstawowej obróbki. Posiada bibliotekę efektów i filtrów, które poszerzają możliwość modyfikowania obrazów.

Dodatkową zaletą jest opcja przetwarzania wsadowego, co ułatwia i usprawnia obrabianie większej ilości fotografii. Program ten współpracuje z formatami: JPEG, TIFF z kompresją LZW, PSD, BIP, PNG. Pozwala szybko stworzyć internetową galerię zdjęć.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

Inne informacje

Studioline photo basic to program do obróbki zdjęć. Największą popularnością cieszy się wersje studioline photo basic 3.50 21 oraz studioline photo basic 3. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej dzięki spolszczeniu - studioline photo bascic spolszczenie. Studioline photo basic pozwala bawić się grafiką, obrabiać zdjęcia, tworzyć katalogi. Chętni do obróbki podstawowej zdjęć odsyłani są do studioline photo basic 3.50 31. Studioline photo basic pozwala wykazać się kreatywnością, pomaga wprowadzić porządek poprzez tworzenie katalogów.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StudioLine Photo Basic 3.50.62

dodał: ~Na , 28.03.2010

:P

dodał: ~anna dudek , 11.02.2009

biore go

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie