Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StudioLine Photo Basic 3.50.62

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: H&M Systems Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 57,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 3678

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StudioLine Photo Basic 3.50.62

Bezpłatny program pozwalający katalogować zdjęcia i dokonywać ich podstawowej obróbki. Posiada bibliotekę efektów i filtrów, które poszerzają możliwość modyfikowania obrazów.

Dodatkową zaletą jest opcja przetwarzania wsadowego, co ułatwia i usprawnia obrabianie większej ilości fotografii. Program ten współpracuje z formatami: JPEG, TIFF z kompresją LZW, PSD, BIP, PNG. Pozwala szybko stworzyć internetową galerię zdjęć.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

Inne informacje

Studioline photo basic to program do obróbki zdjęć. Największą popularnością cieszy się wersje studioline photo basic 3.50 21 oraz studioline photo basic 3. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej dzięki spolszczeniu - studioline photo bascic spolszczenie. Studioline photo basic pozwala bawić się grafiką, obrabiać zdjęcia, tworzyć katalogi. Chętni do obróbki podstawowej zdjęć odsyłani są do studioline photo basic 3.50 31. Studioline photo basic pozwala wykazać się kreatywnością, pomaga wprowadzić porządek poprzez tworzenie katalogów.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StudioLine Photo Basic 3.50.62

dodał: ~Na , 28.03.2010

:P

dodał: ~anna dudek , 11.02.2009

biore go

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie