Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speedy Painter 2.7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Andrea Buzzelli
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,88 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Speedy Painter 2.7

Speedy Painter to niewielka, bezpłatna aplikacja graficzna służąca do edycji grafiki i pracująca w środowisku OpenGL. Dzieki niej możemy zarówno realizować własne inspiracje, jak i modyfikować istniejące już grafiki i zdjęcia. Warto dodać, że Speedy Painter został przygotowany do współpracy z popularnymi wśród grafików tabletami marki Wacom. Dzięki temu praca z programem staje się jeszcze przyjemniejsza.

Co więcej, Speedy Painter nie wymaga instalacji, wiec wystarczy, że zgramy go na przykład na przenośną pamięć USB i możemy uruchomi go na każdym komputerze. Do wyboru dostępna jest cała gama narzędzi graficznych. Wśród nich znajdziemy miedzy innymi pędzel, gumkę czy możliwość rotacji i justowania zdjęcia.

Ciekawostką jest możliwość nagrywania całego procesu obróbki grafiki i potem w łatwy sposób udostępnienie materiału na łamach serwisu YouTube.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speedy Painter 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie