Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speedy Painter 2.7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Andrea Buzzelli
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,88 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 125

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Speedy Painter 2.7

Speedy Painter to niewielka, bezpłatna aplikacja graficzna służąca do edycji grafiki i pracująca w środowisku OpenGL. Dzieki niej możemy zarówno realizować własne inspiracje, jak i modyfikować istniejące już grafiki i zdjęcia. Warto dodać, że Speedy Painter został przygotowany do współpracy z popularnymi wśród grafików tabletami marki Wacom. Dzięki temu praca z programem staje się jeszcze przyjemniejsza.

Co więcej, Speedy Painter nie wymaga instalacji, wiec wystarczy, że zgramy go na przykład na przenośną pamięć USB i możemy uruchomi go na każdym komputerze. Do wyboru dostępna jest cała gama narzędzi graficznych. Wśród nich znajdziemy miedzy innymi pędzel, gumkę czy możliwość rotacji i justowania zdjęcia.

Ciekawostką jest możliwość nagrywania całego procesu obróbki grafiki i potem w łatwy sposób udostępnienie materiału na łamach serwisu YouTube.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speedy Painter 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie