Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sothink SWF Decompiler 6.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: SourceTec Software Co.,LTD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.07.2011
Rozmiar: 20,87 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 104

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sothink SWF Decompiler 6.5

Sothink SWF Decompiler to narzędzie do dekompilacji plików SWF, które można następnie eksportować do FLA, SWF lub FLEX. Program został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują prostego narzędzia do wydobywania z plików Flash, kształtów, obrazów, dźwięków w formacie MP3 oraz WAV, filmów w formacie FLV, a także innych elementów wchodzących w ich skład. Aplikacja może zostać wykorzystana do edycji plików Flash poprzez modyfikację wspomnianych wcześniej elementów i ich zastąpienie innymi, a także do wydobycia pliku XFL z Flash CS5 SWF.

Sothink SWF Decompiler oferuje wsparcie dla Flash CS3/CS4/CS5, a także ActionScript w wersji 2.0 oraz 3.0. Program pozwala również na konwertowanie plików Flash do HTML5 oraz wydobywanie SWF z pliku EXE. Jeżeli chodzi o interfejs programu to jest on czytelny, choć niektórym użytkownikom może przeszkadzać brak polskiej wersji językowej. Program jest natomiast kompatybilny z Windows 7 i udostępniany za darmo w wersji testowej na okres 30 dni.  

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sothink SWF Decompiler 6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie