Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sothink SWF Decompiler 6.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: SourceTec Software Co.,LTD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.07.2011
Rozmiar: 20,87 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 104

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sothink SWF Decompiler 6.5

Sothink SWF Decompiler to narzędzie do dekompilacji plików SWF, które można następnie eksportować do FLA, SWF lub FLEX. Program został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują prostego narzędzia do wydobywania z plików Flash, kształtów, obrazów, dźwięków w formacie MP3 oraz WAV, filmów w formacie FLV, a także innych elementów wchodzących w ich skład. Aplikacja może zostać wykorzystana do edycji plików Flash poprzez modyfikację wspomnianych wcześniej elementów i ich zastąpienie innymi, a także do wydobycia pliku XFL z Flash CS5 SWF.

Sothink SWF Decompiler oferuje wsparcie dla Flash CS3/CS4/CS5, a także ActionScript w wersji 2.0 oraz 3.0. Program pozwala również na konwertowanie plików Flash do HTML5 oraz wydobywanie SWF z pliku EXE. Jeżeli chodzi o interfejs programu to jest on czytelny, choć niektórym użytkownikom może przeszkadzać brak polskiej wersji językowej. Program jest natomiast kompatybilny z Windows 7 i udostępniany za darmo w wersji testowej na okres 30 dni.  

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sothink SWF Decompiler 6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie