Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sodipodi 0.34

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Lauris Kaplinski
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.54 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 714

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Sodipodi 0.34

Sodipodi jest aplikacją pozwalającą na tworzenie grafiki wektorowej.

Program radzi sobie z tworzeniem grafiki o znacznych rozmiarach jak i zoptymalizowanej pod strony internetowe.
Sodipodi wspiera czcionki wektorowe oraz pozwala na wygładzanie grafik. Efekty pracy są zapisywane w formacie .SVG. Niestety, program jest niestabilny.

Uwaga!
Aby program mógł działać należy zainstalować biblioteki GTK+.
Najczęstsze błędy:
błąd informujący o „braku pliku zlib-1.dll” - należy wejść do katalogu C:\Program Files\Common Files\GTK\2.0\bin i skopiować plik zlib.dll pod nazwą zlib-1.dll.
„nie znaleziono punktu wejścia procedury g_module_open_utf8 w bibliotece libmodule-2.0-0.dll” - trzeba skopiować plik libmodule-2.0-0.dll z katalogu bin biblioteki GTK+ C:\Program Files\Common Files\GTK\2.0\bin do katalogu z programem np. C:\Program Files\Sodipodi.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sodipodi 0.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie