Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sodipodi 0.34

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Lauris Kaplinski
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.54 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 718

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Sodipodi 0.34

Sodipodi jest aplikacją pozwalającą na tworzenie grafiki wektorowej.

Program radzi sobie z tworzeniem grafiki o znacznych rozmiarach jak i zoptymalizowanej pod strony internetowe.
Sodipodi wspiera czcionki wektorowe oraz pozwala na wygładzanie grafik. Efekty pracy są zapisywane w formacie .SVG. Niestety, program jest niestabilny.

Uwaga!
Aby program mógł działać należy zainstalować biblioteki GTK+.
Najczęstsze błędy:
błąd informujący o „braku pliku zlib-1.dll” - należy wejść do katalogu C:\Program Files\Common Files\GTK\2.0\bin i skopiować plik zlib.dll pod nazwą zlib-1.dll.
„nie znaleziono punktu wejścia procedury g_module_open_utf8 w bibliotece libmodule-2.0-0.dll” - trzeba skopiować plik libmodule-2.0-0.dll z katalogu bin biblioteki GTK+ C:\Program Files\Common Files\GTK\2.0\bin do katalogu z programem np. C:\Program Files\Sodipodi.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sodipodi 0.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie