Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SnipClik 2.1.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: SmartKite Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.61 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 909

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SnipClik 2.1.0

SnipClik jest programem pozwalającym jednym kliknięciem zmniejszyć, opisać, obrócić lub nadrukować datę lub tekst na zdjęciu.

Po instalacji SnipClik jest dostępny w menu kontekstowym, które pojawia się po kliknięciu prawym klawiszem myszki na ikonie pliku. Dzięki ikonce aparatu fotograficznego łatwo go zauważyć.
Podstawowe funkcje:
 • Przygotowanie zdjęć przed wysłaniem do przyjaciół czy znajomych (zmiana rozdzielczości za pomocą jednego kliknięcia).
 • Wstawienie daty oraz czasu zrobienia zdjęcia (dokładna data i czas zrobienia zdjęcia jest w większości aparatów cyfrowych zapisywana razem ze zdjęciem (EXIF). SnipClik 'wydobywa' tą informację ze zdjęcia i nadrukowuje ją na wybrane zdjęcia).
 • Automatyczne obracanie zdjęć (Zdjęcia mogą być automatycznie obracane do poziomu np. podczas kopiowania ich z aparatu wykorzystując informacje EXIF).
 • Nagrywanie zdjęć na dyskietkę (Pojemność dyskietki komputerowej jest mała, dlatego SnipClik jest idealny aby nagrać na nią dziesiątki zmniejszonych zdjęć).
 • Wysyłanie zdjęć przez komunikatory internetowe (Dzięki programowi SnipClik wysyłanie zdjęć poprzez komunikatory internetowe takie jak Gadu-Gadu, OnetKomunikator, Tlen, WpKontakt, Miranda, MSN Messenger, Yahoo Messenger, ICQ, AOL Instant Messenger stało się niezwykle łatwe i szybkie).
 • Program potrafi zapisać wszystkie dodatkowe informacje zapisywane przez twój aparat (EXIF) w pliku tekstowym.
Uwaga!
Wersja Trial  pozwala na 15 dni darmowego użytkowania programu.


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SnipClik 2.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie