Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Recolored 1.0.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Bertheussen IT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 821

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Recolored 1.0.1

Recolored jest aplikacją służącą do „kolorowania” czarno – białych fotografii.

Obsługa programu nie sprawia większych trudności: wystarczy otworzyć zdjęcie za pomocą programu i określić kolory elementów fotografii. Aplikacja posiada  szeroką opcję pomocy, co znacznie ułatwia uzyskanie zadowalających efektów. Efekty pracy można zapisać w następujących formatach: JPEG, PNG, BMP, RCL

Uwaga!
Wersja Trial można używać przez 21 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Recolored 1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie