Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RealWorld Icon Editor 2006.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: RealWorld Graphics
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 12.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 255

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RealWorld Icon Editor 2006.2

RealWorld Icon Editor jest programem umożliwiającym stworzenie profesjonalnie wyglądających ikon.

Aplikacja została wyposażona w przejrzysty intefejs. Stworzone ikony są dostosowane do systemów Windows Vista oraz XP. Można je zapisać w wymiarach od 1x1 piksel do 256x256 pikseli.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 30 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RealWorld Icon Editor 2006.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie