Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RealWorld Icon Editor 2006.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: RealWorld Graphics
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 12.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 255

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RealWorld Icon Editor 2006.2

RealWorld Icon Editor jest programem umożliwiającym stworzenie profesjonalnie wyglądających ikon.

Aplikacja została wyposażona w przejrzysty intefejs. Stworzone ikony są dostosowane do systemów Windows Vista oraz XP. Można je zapisać w wymiarach od 1x1 piksel do 256x256 pikseli.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 30 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RealWorld Icon Editor 2006.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie