Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RasterVect 18

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: RasterVect Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 17,94 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 194

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RasterVect 18

RasterVect jest programem umożliwiającym zmianę grafiki rastrowej na wektorową.

Program pozwala także przekształcać skanowane dokumenty na pliki wektorowe. RasterVect jest narzędziem szczególnie przydatnym grafikom pracującym w programach typu CAD.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RasterVect 18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie