Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pixlr

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Pixlr.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 976

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pixlr

Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji. A czy warto się nią zainteresować? Z pewnością, bowiem Pixlr online to potężne narzędzie.

Jakie daje nam możliwości? Po pierwsze – od razu rzuca się w oczy rozbudowana paleta kolorów oraz duży zestaw narzędzi do edycji. Dodatkowo mamy tu także mnóstwo opcji w menu. Można by się było w nich zgubić, ale ponieważ mamy wydanie Pixlr pl, z pewnością po jakimś czasie znajdziemy te opcje, o jakie nam chodzi. A trzeba przyznać, że jest ich sporo – od usługi nakładania warstw, poprzez kilkanaście filtrów, po efekty rozmycia, pikeslowania, redukcji/zwiększenia szumu czy dodawania kalejdoskopu i falowania.

Inną ciekawą możliwością jest ustawianie obiektów tak, Bay przenikały się nawzajem. Można też wkomponowywać elementy różnych zdjęć, tworząc niesamowite kolaże – jedyne ograniczenie to wyobraźnia użytkownika. Aplikacja bazuje na silniku flash, który jest doskonale znany ze swojej elastyczności i wszechstronności. Do pracy aplikacja wykorzystuje komputer użytkownika, nie jest więc on uzależniony od łącza internetowego.

Pixlr to świetna alternatywa dla drogich, komercyjnych programów graficznych. Nada się zarówno do użytku domowego, jak też i do profesjonalnych zastosowań. W Internecie można znaleźć wiele opinii na jej temat – nie spotka się negatywnej. Dlatego tym bardzie zachęcamy do zapoznania się z tym niezwykłym programem, który pozwala na duże zmiany danej grafiki. Warto znać Pixlr!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PixlrAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie