Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Peter Bone
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 484 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 10186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

Mini program dla kreatywnych! Pivot Stickfigure Animator 2.2.5 pozwala tworzyć animacje GIF.

W stanie wyjściowym mamy do dyspozycji jednego ludzika i ruszając punktami kontrolnymi na jego sylwetce możemy wprawić go w ruch. Po każdym ruchu zapisujemy klatkę a sekwencję widzimy na górze ekranu. W każdej chwili możemy odtworzyć animację klikając „play”.

Następnym krokiem może być dodanie kolejnego ludzika lub wybranie z oferowanych postaci, a są to: zegar, koń, słoń, drabina, kowboj lub dwa typy bardziej realistycznych ludzików. Istnieje możliwość stworzenia własnej figurki do animacji od podstaw w prostym kreatorze. Każdą figurkę można powiększać lub pomniejszać. Do animacja można dodać dowolne tło, wystarczy wybrać obraz typu BMP. Efekt końcowy można zapisać w dowolnej prędkości, z powtórzeniem lub bez.

Zastosowań tak stworzonej animacji jest oczywiście wiele a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Pobierz darmowy Pivot Stickfigure Animator 2.2.5 z pobierz.pl.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

dodał: ~PGrab , 15.05.2015

działa na windows 7 ?

dodał: ~REYGAMMING , 27.06.2012

ZAWALISTY PROGRAM,\nPOLECAM NA HUMOR :p

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie