Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Peter Bone
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2009
Rozmiar: 484 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 10170

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

Mini program dla kreatywnych! Pivot Stickfigure Animator 2.2.5 pozwala tworzyć animacje GIF.

W stanie wyjściowym mamy do dyspozycji jednego ludzika i ruszając punktami kontrolnymi na jego sylwetce możemy wprawić go w ruch. Po każdym ruchu zapisujemy klatkę a sekwencję widzimy na górze ekranu. W każdej chwili możemy odtworzyć animację klikając „play”.

Następnym krokiem może być dodanie kolejnego ludzika lub wybranie z oferowanych postaci, a są to: zegar, koń, słoń, drabina, kowboj lub dwa typy bardziej realistycznych ludzików. Istnieje możliwość stworzenia własnej figurki do animacji od podstaw w prostym kreatorze. Każdą figurkę można powiększać lub pomniejszać. Do animacja można dodać dowolne tło, wystarczy wybrać obraz typu BMP. Efekt końcowy można zapisać w dowolnej prędkości, z powtórzeniem lub bez.

Zastosowań tak stworzonej animacji jest oczywiście wiele a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Pobierz darmowy Pivot Stickfigure Animator 2.2.5 z pobierz.pl.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pivot Stickfigure Animator 2.2.5

dodał: ~PGrab , 15.05.2015

działa na windows 7 ?

dodał: ~REYGAMMING , 27.06.2012

ZAWALISTY PROGRAM,\nPOLECAM NA HUMOR :p

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie