Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pinta 0.7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Jonathan Pobst
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.03.2011
Rozmiar: 1.85 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 269

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pinta 0.7

Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz. Jako że jest ono rozpowszechniane na licencji freeware, download Pinta nie wiąże się z koniecznością uiszczania żadnych opłat czy też wykupywaniem licencji. Został on wykonany w ten sposób, aby nawet osoby z zerowym doświadczeniem przy obróbce aplikacji nie miały problemów z jego obsługą.

Warto także podkreślić, że jest to wydanie Pinta 0.7 pl, dlatego też do obsługi aplikacji nie jest potrzebna znajomość języków obcych, ani też żadne spolszczenie. A na jakie zastosowania pozwala? Pinta oferuje przede wszystkim obsługę warstw, a także możliwość dodawania efektów. Nie zabraknie tu również możliwości wycinania elementów danego zdjęcia czy grafiki. Jeśli popełnimy jakiś błąd, program ten umożliwia nam cofanie wszystkich zmian aż do stanu początkowego. Przydaje się to, gdy chcemy poeksperymentować z możliwościami tej aplikacji.

Pinta działa na Windows 7 oraz Vista i XP. Jeśli ktoś szuka dobrego, bezpłatnego i prostego w obsłudze programu do obróbki grafiki, trudno byłoby wskazać inny, tak dobrze łączący te trzy cechy. Plik instalacyjny Pinta jest do pobrania z tej właśnie strony – co polecamy każdemu użytkownikowi. Warto również dodać, że mamy tu dość duży wybór narzędzi do rysowania, dzięki czemu możemy przyozdobić każdą fotkę w niepowtarzalny sposób. Pinta to aplikacja, którą można nazwać mocno rozbudowanym Paintem i z pewnością przyda się do niewielkich poprawek zdjęć.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pinta 0.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie