Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picture-Shark 1.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Wolfgang Geiss, Christian Zink
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 543

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picture-Shark 1.0

Picture-Shark służy do dodawania do zdjęć i grafik znaków wodnych.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, dzięki temu, że posiada intuicyjny intefejs. Pozwala ustalić krycie oraz przezroczystość dodawanego znaku, umieścić go w dowolnym miejscu zdjęcia oraz za jednym kliknięciem dodać znaki do większej liczby fotografii.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picture-Shark 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie