Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 3.9.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Data modyfikacji: 04.01.2013
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 27056

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 3.9.0

Picasa to bez wątpienia jeden z najlepszych programów, tworzonych przez samo Google, do katalogowania i podstawowej obróbki zdjęć i grafik. Picasa za free pozwala na przeskanowanie zawartości dysku w poszukiwaniu wszelkich plików graficznych i ich szybką archiwizację. Dzięki temu w jednym miejscu mamy dostęp do np. zdjęć lub tapet, które możemy dowolnie katalogować, tworząc własne albumy.

Picasa jest freeware, dlatego każdy ma szansę przetestować ten doskonały program na własnej skórze. Jedną z ważniejszych zalet tej aplikacji jest bardzo czytelny i atrakcyjny wizualnie interfejs, który sprawia, że korzystanie z tego programu jest niezwykle proste. Ma na to wpływ również fakt, że Picasa jest po polsku, a sama polonizacja stoi na wysokim poziomie. Picasa pl to nie tylko przeglądarka plików graficznych ale i proste narzędzie do ich obróbki. Dzięki temu programowi możliwa jest np. zmiana rozmiaru wybranego zdjęcia, a także korekcja efektu czerwonych oczu, zmiana nasycenia barw, oraz dodanie różnych efektów, np. napisów czy humorystycznych gifów. To tylko niektóre z najbardziej potrzebnych i elementarnych opcji, które oferuje Picasa. Od teraz nie potrzeba już zaawansowanego narzędzia żeby to wszystko zrobić.

Picasa zupełnie za darmo pozwala na prostą obróbkę zdjęć, bez zaawansowanych opcji, które bardzo często zrażają mniej doświadczonych użytkowników do aplikacji tego typu. Najnowsza wersja Picasa do pobrania z naszej strony została oznaczona numerem. Program obsługuje najważniejsze formaty plików graficznych , a mianowicie JPEG, GIF, BMP, czy PNG. Download Picasa to obowiązkowa pozycja dla wszystkich użytkowników, którzy potrzebują prostego narzędzia do zarządzania grafiką.

Przypominamy, że najnowsza wersja Picasa za free jest dostępna dla użytkowników Microsoft Windows, Linux i Mac OS. Pobierz Picasa i sprawdź sam jak prezentuje się ta doskonała aplikacja. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 3.9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie