Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 3.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.10.2009
Rozmiar: 9.24 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 25454

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 3.5

Picasa to program do obsługi plików graficznych autorstwa firmy Google. Program pozwala w prosty sposób organizować zbiory zdjęć oraz przeprowadzać podstawowe czynności związane z edycją plików. Picasa umożliwia download zdjęć z aparatów fotograficznych czy urządzeń przenośnych. Jak przystało na dzieło firmy Google nie obejdzie się bez współpracy z internetem – Picasa służy do prostego udostępniania zdjęć w internecie. Picasa po polsku działa od chwili instalacji. Ściągnij Picasa za darmo i wypróbuj nowe opcje.

Nowości w Picasa 3.5
Najnowszy Picasa 3.5 został wyposażony w funkcję rozpoznawania twarzy. Picasa znajduje zdjęcia przedstawiające twarze i grupuje te przedstawiające tą samą twarz. Jednym klikniecie możesz dodać do nich tag z imieniem, co pozwoli łatwiej nimi zarządzać lub dodać je wszystkie do albumu internetowego. Najnowsza Picasa zintegrowana jest z Gogle Maps. Przeciągnij zdjęcie na miejsce, gdzie powstało a Picasa doda do informacji EXIF dokładne dane geograficzne. Dodano również funkcję zintegrowanego importowania zdjęć na komputer i do albumu internetowego w tym samym momencie oraz rozszerzone możliwości zbiorowego dodawania tagów do zdjęć. Jeśli chcesz się przekonać jakie możliwości daje najnowsza Picasa 3.5, pobierz program za darmo.

Możliwości Picasa
Pierwszym przeznaczeniem programu Picasa jest porządkowanie zbiorów zdjęć. Po pierwszym uruchomieniu Picasa odnajduje wszystkie fotografie znajdujące się na dyskach komputera i tworzy bibliotekę. Z jednej strony Picasa pozwala zarządzać zdjęciami tak, jak w Eksploratorze Windows – usunięcie pliku spowoduje jego fizyczne zniknięcie z dysku. Z drugiej strony można tworzyć albumy a czynności w nich wykonywane nie wpływają na pliki na komputerze – przesuwanie czy usuwanie ogranicza się do programu. Picasa daje możliwość edycji zdjęć. W programie można eliminować uszkodzenia obrazu, usuwać efekt czerwonych oczu, przycinać obrazy. Picasa pozwala tworzyć filmy, kolaże, pokazy slajdów. Usługa Picasa Web Albums sprawia, że tylko kilka kroków dzieli cię od dzielenia się swymi zdjęciami z każdym, kogo wybierzesz poprzez Picasa np. w Google Contacts. Ściągnij Picasa

Picasa 3 umożliwia synchronizowanie modyfikacji w programie Picasa 3 i usłudze Picasa Web Albums. Sprawia ona, że zmiany dokonywane w plikach na komputerze są automatycznie przeprowadzane również w albumach internetowych. Picasa 3 posiada aplikację pozwalającą na przeglądanie obrazów na pulpicie lub w Eksploratorze Windows bez konieczności uruchamiania programu. W Picasa 3 można tworzyć filmy – przez połączenie fotografii, klipów wideo i dodaniu ścieżki dźwiękowej. Picasa umożliwia tworzenie zrzutów z ekranu, dodawanie tekstu lub znaków wodnych do zdjęć, drukowanie podpisów.

Wymagania sprzętowe
Do prawidłowego funkcjonowania programu Picasa potrzebne jest 256 MB pamięci RAM oraz 100 MB wolnego miejsca na twardym dysku.

Wymagania systemowe:
Systemy operacyjne, na jakich działa program Picasa to Windows XP oraz Windows Vista. Picasa i najnowszy Windows 7 są kompatybilne. Dostępny jest Picasa w wersji pl. Dla Picasa osobne spolszczenie nie jest konieczne.

Licencja
Picasa to freeware – jej używanie nie wiążą się z żadnymi opłatami. Picasa nie jest trial i nie ma ograniczeń działania. Przetestuj nowy Picasa, pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Pobierz najnowszy program Picasa za free. Zapraszamy do naszego działu grafika. Oprócz Picasa do pobrania czekają tam dziesiątki doskonałych programów graficznych, niezbędnych na każdym komputerze. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 3.5

dodał: ~koles , 11.06.2010

nie umiem tego sciagnac

dodał: ~ping , 03.01.2010

ech, tylko że kiedy zainstalujemy taki program jak Galeria fotografii Windows Live to mamy program po polsku, rozpoznawanie twarzy również tam jest i również możemy wysyłać zdjęcia na serwer + dzielić się ze znajomymi. Mamy do tego 25GB na serwerze! + te wszystkie pierdoły co ma ta "Picasa"

dodał: ~oliwia , 24.11.2009

kciałabym miec picasse3

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie