Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 3.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.10.2009
Rozmiar: 9.24 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 25468

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 3.5

Picasa to program do obsługi plików graficznych autorstwa firmy Google. Program pozwala w prosty sposób organizować zbiory zdjęć oraz przeprowadzać podstawowe czynności związane z edycją plików. Picasa umożliwia download zdjęć z aparatów fotograficznych czy urządzeń przenośnych. Jak przystało na dzieło firmy Google nie obejdzie się bez współpracy z internetem – Picasa służy do prostego udostępniania zdjęć w internecie. Picasa po polsku działa od chwili instalacji. Ściągnij Picasa za darmo i wypróbuj nowe opcje.

Nowości w Picasa 3.5
Najnowszy Picasa 3.5 został wyposażony w funkcję rozpoznawania twarzy. Picasa znajduje zdjęcia przedstawiające twarze i grupuje te przedstawiające tą samą twarz. Jednym klikniecie możesz dodać do nich tag z imieniem, co pozwoli łatwiej nimi zarządzać lub dodać je wszystkie do albumu internetowego. Najnowsza Picasa zintegrowana jest z Gogle Maps. Przeciągnij zdjęcie na miejsce, gdzie powstało a Picasa doda do informacji EXIF dokładne dane geograficzne. Dodano również funkcję zintegrowanego importowania zdjęć na komputer i do albumu internetowego w tym samym momencie oraz rozszerzone możliwości zbiorowego dodawania tagów do zdjęć. Jeśli chcesz się przekonać jakie możliwości daje najnowsza Picasa 3.5, pobierz program za darmo.

Możliwości Picasa
Pierwszym przeznaczeniem programu Picasa jest porządkowanie zbiorów zdjęć. Po pierwszym uruchomieniu Picasa odnajduje wszystkie fotografie znajdujące się na dyskach komputera i tworzy bibliotekę. Z jednej strony Picasa pozwala zarządzać zdjęciami tak, jak w Eksploratorze Windows – usunięcie pliku spowoduje jego fizyczne zniknięcie z dysku. Z drugiej strony można tworzyć albumy a czynności w nich wykonywane nie wpływają na pliki na komputerze – przesuwanie czy usuwanie ogranicza się do programu. Picasa daje możliwość edycji zdjęć. W programie można eliminować uszkodzenia obrazu, usuwać efekt czerwonych oczu, przycinać obrazy. Picasa pozwala tworzyć filmy, kolaże, pokazy slajdów. Usługa Picasa Web Albums sprawia, że tylko kilka kroków dzieli cię od dzielenia się swymi zdjęciami z każdym, kogo wybierzesz poprzez Picasa np. w Google Contacts. Ściągnij Picasa

Picasa 3 umożliwia synchronizowanie modyfikacji w programie Picasa 3 i usłudze Picasa Web Albums. Sprawia ona, że zmiany dokonywane w plikach na komputerze są automatycznie przeprowadzane również w albumach internetowych. Picasa 3 posiada aplikację pozwalającą na przeglądanie obrazów na pulpicie lub w Eksploratorze Windows bez konieczności uruchamiania programu. W Picasa 3 można tworzyć filmy – przez połączenie fotografii, klipów wideo i dodaniu ścieżki dźwiękowej. Picasa umożliwia tworzenie zrzutów z ekranu, dodawanie tekstu lub znaków wodnych do zdjęć, drukowanie podpisów.

Wymagania sprzętowe
Do prawidłowego funkcjonowania programu Picasa potrzebne jest 256 MB pamięci RAM oraz 100 MB wolnego miejsca na twardym dysku.

Wymagania systemowe:
Systemy operacyjne, na jakich działa program Picasa to Windows XP oraz Windows Vista. Picasa i najnowszy Windows 7 są kompatybilne. Dostępny jest Picasa w wersji pl. Dla Picasa osobne spolszczenie nie jest konieczne.

Licencja
Picasa to freeware – jej używanie nie wiążą się z żadnymi opłatami. Picasa nie jest trial i nie ma ograniczeń działania. Przetestuj nowy Picasa, pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Pobierz najnowszy program Picasa za free. Zapraszamy do naszego działu grafika. Oprócz Picasa do pobrania czekają tam dziesiątki doskonałych programów graficznych, niezbędnych na każdym komputerze. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 3.5

dodał: ~koles , 11.06.2010

nie umiem tego sciagnac

dodał: ~ping , 03.01.2010

ech, tylko że kiedy zainstalujemy taki program jak Galeria fotografii Windows Live to mamy program po polsku, rozpoznawanie twarzy również tam jest i również możemy wysyłać zdjęcia na serwer + dzielić się ze znajomymi. Mamy do tego 25GB na serwerze! + te wszystkie pierdoły co ma ta "Picasa"

dodał: ~oliwia , 24.11.2009

kciałabym miec picasse3

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie