Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 3.0 (beta)

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 7,5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 47531

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 3.0 (beta)

Trudno wyobrazić sobie przeglądanie zdjęć na komputerze bez odpowiedniej przeglądarki grafiki. Dzisiejsi użytkownicy komputerów wymagają narzędzia rozbudowanego, nowoczesnego. Darmowy program Picasa to właśnie oprogramowanie tego typu.

Ściągnij Picasa ze strony naszego portalu. Jest to produkt firmy Google, więc można po nim oczekiwać szeregu nowych, innowacyjnych funkcji, które dotąd nie pojawiały się w produktach konkurencji.

Najnowszy Picasa to program, który umożliwia każdemu użytkownikowi wyszukiwanie, edycję oraz udostępnianie wszystkich możliwych zdjęć, które znajdują się na komputerze. Darmowy Picasa to idealny menadżer plików graficznych, który umożliwia organizację kolekcji zdjęć cyfrowych i wykonywanie na tych właśnie zdjęciach szeroko rozumianej edycji. Picasa posiada wersję zarówno w języku angielskim jak i po polsku, przez co może być jeszcze bardziej przydatna użytkownikom. Program Picasa za darmo kataloguje zdjęcia i umieszcza je w specjalnie do tego celu stworzonych folderach.


Do głównych funkcji programu Picasa 3 beta należy:


● tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć
● przycinanie zdjęć
● usuwanie efektu czerwonych oczu­● narzędzie retuszu (np usuwanie plam ze starych zdjęć)
● tworzenie i edytowanie filmów
● dodawanie znaków wodnych i tekstu
● zarządzanie folderami ze zdjęciami
● katalogowanie zdjęć­


Program ten ma wbudowaną specjalną funkcję, którą oczywiście można wyłączyć, pozwalającą przy każdym uruchomieniu wyszukiwać dostępne zdjęcia, jakie znajdują się na komputerze. Darmowy Picasa nie pomija także tych plików które są ukryte na Twoim komputerze. Aplikacja posiada także kilka ciekawych opcji, które pozwalają w bardzo szybki sposób odmienić zdjęcia, jakie posiadamy w systemie. Nowy projekt, jakim jest Picasa free, ma także możliwość automatycznego sortowania zdjęć według daty oraz umieszczania ich w odpowiednio dla tego celu stworzonych katalogach. Taka opcja bardzo ułatwia pracę, a w wersji po polsku jest możliwa jej szybka konfiguracja.

Program Picasa, którego download jest bardzo prosty i dostępny na naszej stronie pobierz.pl, posiada kilka ciekawych efektów, które można wykorzystać podczas obróbki zdjęć, jak redukcja czerwonych oczu czy zmiana samej kolorystyki zdjęcia. Picasa po polsku może także dodawać ozdobne napisy na każde ze zdjęć jakie posiadamy, by nadać im nieco odmienny efekt. Aktualizacje w programie Picasa są automatyczne i występują regularnie dzięki czemu użytkownik na bieżąco może zapoznawać się z nowymi funkcjami oferowanymi przez twórców programu.

Ściągnięcie tej aplikacji jest bardzo proste i szybkie właśnie za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy kliknąć w zielony button i plik instalacyjny znajdzie się na Twoim komputerze. Istnieją oczywiście inne, równie wartościowe programy graficzne jak Photos­hop, lecz Picasa i tak przez wielu uznawana jest za jeden z najlepszych darmowych programów w Internecie. ­Picasa po polsku działa idealnie, zarówno na systemie Windows XP, jak i Windows Vista, co także poprawia jego funkcjonalność. Oprócz tego, program Picasa przystosowany został do Google Earth. Dzieki temu można umieszczać zdjęcia na mapie Ziemi, a także uzupełniać je współrzędnymi geograficznymi.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 3.0 (beta)

dodał: ~NiCk :) , 01.06.2009

Ja Sciągnełam Nowszą Picassa 3 Z Fotki ^^ :)

dodał: ~zdzilut , 27.05.2009

ok

dodał: ~kasiunia , 01.04.2009

jest wszystko ale niue to co trzeba

dodał: ~nick , 30.03.2009

twój komentarz haha

dodał: ~***Kaczy**Hg , 22.02.2009

Ej Pomocy gdzie tu jest link z polska wersja tego pikassa!??\nJAkby mól ktos pomóc z góry dzięki ^^

dodał: ~p-501025 , 20.02.2009

dobre to

dodał: ~biedrona , 12.02.2009

wersja PL <jupi> ;D

dodał: ~igrek , 21.01.2009

jest super. wiecie moze czy ta werja jest po polsku?!

dodał: ~ple , 11.12.2008

Świetne przeglądanie zdjęć bez otwierania programu i włączania komputera - Cz3rw0ny zapomniał dodać

dodał: ~majta , 30.11.2008

jest świetny

dodał: ~Cz3rw0ny , 21.11.2008

Świetne przeglądanie zdjęć bez otwierania programu.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie