Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 2.7 Build 37.64

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 19717

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 2.7 Build 37.64

Picasa to znakomity program do przeglądania, organizowania, udostępniania i obróbki fotografii.

Aplikacja organizuje zdjęcia w czytelne albumy przez automatyczne wyszukiwanie ich na dysku przy każdorazowym uruchomieniu. Fotografie te można w prosty sposób przerabiać: od przycinania, po liczne filtry, wyostrzania, korekcji takich jak usuwanie efektu czerwonych oczu, dostrajanie świateł, cieni i temperatury kolorów itp. Program tworzy również pokazy slajdów oraz umożliwia nagranie zdjęć na płyty czy wysłanie ich mailem.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

Inne informacje

w picasie można edytować grafikę i zdjęcia. Jest to free digital photography program. Picasa daje dużo możliwości. W picasie 2 można używać maisie. Możliwy jest także kolaż w picasie. Picasę można za darmo ściągnąć z sieci. Dostępna jest wersja m.in. en francais. Na picasie można polegać. Program dostępny jest w wersji 2.0 oraz 1.6., pozwala na photo editoring, można kreować własny photoshop album. Wchodząc na http www google com można wyszukać interesująca nas wersje. Google's dają możliwość używania photo editing software.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 2.7 Build 37.64

dodał: ~renomaa , 15.09.2010

staree ja mam pic.3 ; d

dodał: ~mk , 08.04.2009

mk

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie