Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Picasa 2.7 Build 37.64

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 19716

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Picasa 2.7 Build 37.64

Picasa to znakomity program do przeglądania, organizowania, udostępniania i obróbki fotografii.

Aplikacja organizuje zdjęcia w czytelne albumy przez automatyczne wyszukiwanie ich na dysku przy każdorazowym uruchomieniu. Fotografie te można w prosty sposób przerabiać: od przycinania, po liczne filtry, wyostrzania, korekcji takich jak usuwanie efektu czerwonych oczu, dostrajanie świateł, cieni i temperatury kolorów itp. Program tworzy również pokazy slajdów oraz umożliwia nagranie zdjęć na płyty czy wysłanie ich mailem.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Inne informacje

w picasie można edytować grafikę i zdjęcia. Jest to free digital photography program. Picasa daje dużo możliwości. W picasie 2 można używać maisie. Możliwy jest także kolaż w picasie. Picasę można za darmo ściągnąć z sieci. Dostępna jest wersja m.in. en francais. Na picasie można polegać. Program dostępny jest w wersji 2.0 oraz 1.6., pozwala na photo editoring, można kreować własny photoshop album. Wchodząc na http www google com można wyszukać interesująca nas wersje. Google's dają możliwość używania photo editing software.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Picasa 2.7 Build 37.64

dodał: ~renomaa , 15.09.2010

staree ja mam pic.3 ; d

dodał: ~mk , 08.04.2009

mk

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie