Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photomake 2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Krzysztof Rzepiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2011
Rozmiar: 891 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photomake 2

Photomake 2 to darmowe środowisko umożliwiające obróbkę grafiki rastrowej. Program co prawda nie ma możliwości tworzenia grafiki od samego początku, niemniej nie to miało być jego siłą. Aplikacja dostarcza bowiem pokaźny zasób narzędzi do obróbki zdjęć - duży wybór filtrów.

Interfejsem program przypomina znanego GIMPa, jest jednak bardziej intuicyjny i lżejszy. Działa zdecydowanie szybciej, wydaje się być również nieco lepszym rozwiązaniem dla mniej zaawansowanych użytkowników, chcących rozpocząć przygodę z modyfikacją grafiki restrowej.

Komu można polecić Photomake 2? Z całą pewnością wszystkim, którym ze względów finansowych nie odpowiada Photoshop, oraz- z jakichkolwiek względów- aplikacja GIMP. Siłą programu- oczywiście obok licznych funkcjonalności- jest jego licencja. Program można bowiem używać darmowo, nie posiada również nawet pojedynczych elementrów adware'u.

Photomake jest projektem w całości wykonanym przez polskiego informatyka, łączącego umiejętności programistyczne i graficzne. Plik instalacyjny waży niecały 1 MB, opis narzędzi oraz tutoriale są dostępne na oficjalnej stronie internetowej projektu, dostępnej na ekranie powitalnym aplikacji.


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photomake 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie