Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photomake 2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Krzysztof Rzepiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2011
Rozmiar: 891 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 308

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photomake 2

Photomake 2 to darmowe środowisko umożliwiające obróbkę grafiki rastrowej. Program co prawda nie ma możliwości tworzenia grafiki od samego początku, niemniej nie to miało być jego siłą. Aplikacja dostarcza bowiem pokaźny zasób narzędzi do obróbki zdjęć - duży wybór filtrów.

Interfejsem program przypomina znanego GIMPa, jest jednak bardziej intuicyjny i lżejszy. Działa zdecydowanie szybciej, wydaje się być również nieco lepszym rozwiązaniem dla mniej zaawansowanych użytkowników, chcących rozpocząć przygodę z modyfikacją grafiki restrowej.

Komu można polecić Photomake 2? Z całą pewnością wszystkim, którym ze względów finansowych nie odpowiada Photoshop, oraz- z jakichkolwiek względów- aplikacja GIMP. Siłą programu- oczywiście obok licznych funkcjonalności- jest jego licencja. Program można bowiem używać darmowo, nie posiada również nawet pojedynczych elementrów adware'u.

Photomake jest projektem w całości wykonanym przez polskiego informatyka, łączącego umiejętności programistyczne i graficzne. Plik instalacyjny waży niecały 1 MB, opis narzędzi oraz tutoriale są dostępne na oficjalnej stronie internetowej projektu, dostępnej na ekranie powitalnym aplikacji.


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photomake 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie