Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photofiltre 7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Antonio Da Cruz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2009
Data modyfikacji: 12.06.2012
Rozmiar: 10.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 18393

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photofiltre 7

Photofiltre to bezpłatny program pozwalający kompleksowo retuszować fotografie. Prosty w obsłudze Photofiltre pozwala edytować grafikę na wysokim poziomie jak również korzystać z licznych filtrów. Ceniony, wszechstronny program Photofiltre, do pobrania na pobierz.pl, jest praktycznym programem o przejrzystym interfejsie. W porównaniu z rozbudowanymi profesjonalnymi programami do obróbki graficznej, Photofiltre jest szybki i nie zajmuje tak dużo miejsca na dysku. Wszystko to czyni z PhotoFiltre bardzo atrakcyjną alternatywę dla drogich edytorów grafiki, takich programów jak Photoshop.

Większość użytkowników zadowoli rozbudowany zestaw opcji oferowanych przez Photofiltre a jest w czym wybierać – oferowanych efektów jest ponad 100. Photofiltre (błędnie szukany czasem pod Photofilter) oferuje szereg podstawowych funkcji znajdywanych w większości programów do obróbki graficznej. Umożliwia on m.in. zmieniając jasność, kontrast, nasycenie, skalę gamma. Photofiltre udostępnia opcje artystyczne w postaci, na przykład, efektu akwareli, pasteli, puzzli, rozmycia, sepii, starej fotografii, rysunku piórkiem, tuszem, odbicia lustrzanego, kilka typów efektu ruchu, nie wspominając o tak podstawowych opcjach jak zmiana rozmiaru czy przycinanie. Photofiltre posiada narzędzie do edycji zdjęć partiami.

Photofiltre daje możliwość pracy z dwoma typami narzędzi do zaznaczania. Pierwszym z nich są kształty geometryczne – prostokąt (zwykły i zaokrąglony), elipsa, trójkąt, romb. Drugim typem jest lasso i wielokąt. Dzięki nim można zaznaczyć obszar o najbardziej skomplikowanym kształcie. Wybrany fragment obrazu może być zapisany w osobnym pliku. Co więcej w Photofiltre za free można utworzyć własny efekt. Wyniki pracy można oczywiście zapisać i wykorzystać w kolejnej pracy. Photofiltre umożliwia obsługę TWAIN. W Photofiltre można ustawiać tapety oraz tworzyć ikony. Mały rozmiar pliku instalacyjnego Photofiltre umożliwia download i instalację a więc błyskawiczne rozpoczęcie pracy.

Na stronie internetowej producenta Photofiltre Studio znajdziemy darmowe wtyczki i dodatki. W dodatkach znajdziemy na przykład zestawy czcionek, kształtów, ramek, znaczków czy szlaczków. Wśród prawie 40 wtyczek są narzędzia do mieszania warstw, ulepszone operowanie nasycenia bieli, przechwytywanie zrzutów z ekranu, tworzenie galerii (przydatne do tworzenia stron), import animowanych plików GIF czy usuwanie efektu czerwonych oczu. Wszystkie dodatki i wtyczki do Photofiltre dostępne są za darmo. Jednym z głównych wad programu jest brak obsługi warstw. Sprawia to, że praca w różnymi elementami obrazu staje się wolniejsza. Niektórzy mogą też mieć zastrzeżenia do braku możliwości edycji paska zadań.

Pobierz już teraz Photofiltre, który posiada wbudowaną przeglądarkę zdjęć. Program obsługuje wiele formatów graficznych, w tym: GIF, PIC, BMP, CUT, EPS, PSP (format Paint Shop Pro), PBM, TGA, ICO, RLA, SGI, TIFF, PSD (format Adobe Photoshop), JPEG2000, PNG. Photofiltre po polsku jest w zasięgu ręki. Na pobierz.pl czeka do ściągnięcia dla użytkowników Photofiltre osobne spolszczenie (dokładna instrukcja obsługi znajduje się na stronie ze spolszczeniem). Photofiltre serii 6 to program freeware i w przeciwieństwie do nowszych wersji dostępny jest za darmo.

Photofiltre działa w systemach Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT. Osoby pragnące używać Photofiltre na Windows Vista mogą używać nowszej wersji Photofiltre. To samo dotyczy użytkowników Photofiltre posiadających Windows 7. Osoby posługujące się językiem francuskim mogą korzystać z niezwykle bogatego kursu obsługi programu, który znajduje się na stronie oficjalnej. Photofiltre w wersji pl dzięki spolszczeniu ściągniętemu z pobierz.pl daje niesłychane możliwości nieporównywalne z większością darmowych graficznych. Ściągnij teraz z naszego portalu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photofiltre 7

dodał: ~migawka , 11.09.2012

przepraszam, jest. znajduje się po prawej stronie pod wskaźnikiem strzałki "Selection tool". kiedyś był pod PPM, ale został stamtąd usunięty

dodał: ~migawka , 11.09.2012

lasso zostało usunięte w Photofiltre 7, przynajmniej jak nie mogę znaleźć

dodał: ~gargus , 13.04.2010

Ale ludzie są ciemni!... Ja!

dodał: ~nina , 12.03.2010

a idz do diabla z twoja pobieralnia

dodał: ~wika , 21.01.2010

ale ja polecam photoscape..najlepszy i łatwy w obsłudze :***\ndla mnie nr 1!!!! ;D

dodał: ~wika , 21.01.2010

ludze!!!! nie badzcie pusci.... napisane jest kolorem zielonym pobierz teraz..... xD o jaaaaa ..... zaczyna sie pobierac,,,

dodał: looli14 , 30.12.2009

Fajne to jest??

dodał: ~julaa , 16.12.2009

Na dole pisze - pobierz teraz ..a potem jak ci sie nie zacznie pobierac wcisnij taam link ze sie nie zaczelo automatycznie pobierac..i lecisz z tym koksem xd

dodał: ~czarna , 10.11.2009

jak to się pobiera ? ;<

dodał: ~laciata , 12.10.2009

heloooo!!!jak to sciagnac.godejta chlopoki;0)

dodał: ~laciata , 12.10.2009

no wlasnie jak pobrac??

dodał: weeerooonisiaaa , 08.10.2009

Jak to pobrać?????????????????????????????????????

dodał: ~lorka , 20.09.2009

Jak pobrac ten program? Nie moge znalezc :(

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie