Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photobie 7.2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Photobie Design
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2010
Rozmiar: 5.83 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photobie 7.2.1

Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu. Photobie jest za darmo i polecamy ten programik zarówno użytkownikom zaawansowanym, jak też i początkującym. Nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji.

Dlatego nie wahaj się, tylko pobierz Photobie. Aplikacja cechuje się między innymi takimi rzeczami jak tworzenie animacji GIF, obsługa warstw, wsparcie dla filtrów Photoshopa, tworzenie pokazu slajdów czy redukcję czerwonych oczu. Dostępny do pobrania Photobie, pozwala na zmianę rozmiaru obrazu oraz obracanie go pod wybranym kątem. Program umożliwia tworzenie zrzutów ekranu. Nie ma oczywiście najmniejszego problemu z obsługą popularnych formatów graficznych – BMP, JPEG,, PNG, TIF czy PSD. Download Photobie pokaże wszystkie możliwości tej aplikacji. Nie ma wersji Photobie pl, wystarczy jednak znać podstawowe zwroty po angielsku,do obsługi programiku.

Co do systemów operacynych, aplikacja przeznaczona jest pod Windowsy. Tak więc bez problemu można ją odpalić na Vista i XP. Także pod Windows 7 Photobie spisuje się bez zarzutu. Niestety, nie ma wersji Photobie na Linux, jednak na naszych stronach znajdziesz wiele tego typu programów przeznaczonych na „pingwinka”.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photobie 7.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie