Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Pos Pro 1.8

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Power Of Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Rozmiar: 43,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photo Pos Pro 1.8

Photo Pos Pro 1.8 to aplikacja, która mimo dużej ilości opcji i funkcji została udostępniona całkowicie za darmo. Jeżeli ktoś poszukuje dobrego narzędzia do edytowania grafiki, polecamy spróbować ten właśnie program. Posiada on wszystko, co tylko może się przydać – a więc otrzymujemy obsługę warstw, masek, możliwość tworzenia panoram i kolaży, dodawania napisów, efektów i ramek. Lista możliwości jest dość duża – polecamy więc wykonać download Photo Pos Pro i przekonać się osobiście o wszystkich zaletach programu.

Przyda się on także do obróbki zdjęć. Mamy tu narzędzia umożliwiające redukcję nieprzyjemnego, często spotykanego na fotkach efektu czerwonych oczu oraz redukcję szumów występujących na fotografiach. Jeśli zaś chcemy sami malować, mamy tu dość spory wybór pędzli i kredek, które umożliwiają swobodne kreacje. Nie ma niestety wydania Photo Pos Pro pl, jednak można popatrzeć w sieci za spolszczeniem do tej aplikacji. Warto ją poznać, ponieważ daje ona możliwości porównywalne z drogimi, komercyjnymi programami tego typu.

Plik instalacyjny Photo Pos Pro jest do pobrania z tej właśnie strony. Instalator ma 43,5 MB, więc pobieranie zajmie chwile, warto jednak odczekać, aby zyskać za darmo tak użyteczny program. Na zachętę dodamy, że program posiada wbudowaną przeglądarkę zdjęć, dzięki czemu wyszukiwanie grafik jest łatwe i nie sprawia problemów. Photo Pos Pro działa na Windows 7, Vista i XP. Jako że aplikacja jest chwalona przez gro użytkowników, warto zobaczyć, jakie są jej zalety. Nie kosztuje to nic, więc zapraszamy do pobrania pliku z tej właśnie strony. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Pos Pro 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie