Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Filtre 6.3.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: PhotoFiltre
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 1,61 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 6567

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photo Filtre 6.3.2

Bezpłatny program pozwalający kompleksowo retuszować fotografie. Prosty w obsłudze pozwala także na wysokim poziomie edytować jak również korzystać z licznych filtrów.

Program sugeruje proste filtru, umożliwia korektę obrazu m.in. zmieniając jasność, kontrast, nasycenie, udostępnia opcje artystyczne w postaci puzzli, rozmycia, pasteli. Narzędzie takich jest ponad 100. Pozwala pracować na wybranej części obrazu. Użytkownik może efekty swojej pracy zapisać i wykorzystać w kolejnej pracy.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Filtre 6.3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie