Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Collage Max 2.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: CoolwareMax Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 34 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 119

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photo Collage Max 2.1

Photo Collage Max jest niewielkim, ale bardzo sprawnym programem graficznym, dzięki któremu możemy tworzyć kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii. Co prawda, w wersji podstawowej jego funkcjonalność została znacznie ograniczona np. poprzez brak możliwości edycji projektowanych grafik, to jednak wciąż ma wiele do zaoferowania.


Photo Collage Max wyposażony jest w niezwykle prosty w obsłudze kreator, w którym użytkownik wybiera szablon a następnie fotografie, które będą w nim umieszczone. Warto zaznaczyć, że wszystkie szablony są na bardzo wysokim poziomie oraz prezentują się naprawdę ciekawie.

Gotowy projekt możemy wysłać e-mailem, utworzyć z niego tło pulpitu czy po prostu zapisać w jednym z dostępnych formatów: BMP, GIF, JPG, PNG lub TIF.

 

UWAGA!
Podczas zapisu projektu nanoszony jest na niego znak wodny z nazwą programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Collage Max 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie