Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo-Brush 5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: MediaChance
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 14.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 17355

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Photo-Brush 5

Photo-Brush to program do obróbki grafiki o dużych możliwościach.

Za pomocą  Photo-Brush można retuszować zdjęcia, korygować ich nasycenie, jasność, balans kolorów czy kontrast. Możliwości aplikacji mogą zostać zwiększone przez zainstalowanie odpowiednich wtyczek. Za pomocą tego programu można  również powiększać zdjęcia bez znacznej utraty ich jakości.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo-Brush 5

dodał: ~natiii , 18.12.2010

za darmo ? ;p

dodał: ~Patryśka , 02.01.2010

jak to sie robi?plis powieccie...

dodał: ~fąfel , 17.12.2009

Pobierz jest pod informacją :Photo-Brush to program do obróbki grafiki o dużych możliwościach. a nad reklamą Skype'a. Pozdro,.\n

dodał: ~aga , 06.12.2009

ej , wie ktoś gdzie jest to "pobierz" . ? ; /

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie