Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint.NET 3.5.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Paint.NET Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2010
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 3,56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6231

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint.NET 3.5.9

Paint.NET 3.5 to doskonała aplikacja do obróbki grafiki rastrowej, która początkowo była dziełem kliku amerykańskich studentów, by wreszcie dostać się pod skrzydła samego Microsoftu.  To co wyróżnia ten program spośród innych aplikacji tego typu to bogactwo możliwości, które powoduje, że choć Paint.NET 3.5 jest za darmo, to zawiera funkcje których nie powstydziłoby się wiele komercyjnych programów. Darmowy Paint.NET 3.5 wymaga do działania pakietu NET Framework 3.5, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Możliwe jest uruchomienie Paint.NET 3.5 pod Vista i Windows 7, gdzie aplikacja ta działa najbardziej efektywnie. Niemniej jednak istnieje też możliwość instalacji Paint.NET 3.5 pod XP, choć aby to zrobić należy mieć zainstalowany Service Pack 3. Nie istnieje natomiast wersja Paint.NET 3.5 na Mac i Linux.

Download Paint.NET 3.5 pozwala na dowolną obróbkę grafik, za pomocą wielu funkcji znanych choćby z Photoshopa, takich jak tworzenie warstw, gradientu, czy przeźroczystości. Ponadto program pozwala na instalację masy wtyczek do Paint.NET 3.5 za free, które dodatkowo potrafią rozwinąć jego możliwości. Dostępnych dodatków jest jak na razie blisko pół tysiąca i ta liczba ciągle wzrasta. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty przez Paint.NET 3.5 to jest ich kilka, a wśród nich te najbardziej podstawowe, a więc BMP, JPG czy PNG. Na szczęście istnieje Paint.NET 3.5 po polsku, dlatego też interfejs tego programu nie powinien nikomu sprawiać problemów. Spolszczenie Paint.NET 3.5 jest ogólno dostępne w sieci i stoi na bardzo dobrym poziomie. Pobierz Paint.NET 3.5 jeśli chcesz uzyskać dostęp do zaawansowanego programu do obróbki grafiki zupełnie za darmo.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint.NET 3.5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie