Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint.NET 3.5.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Paint.NET Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2010
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 3,56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint.NET 3.5.9

Paint.NET 3.5 to doskonała aplikacja do obróbki grafiki rastrowej, która początkowo była dziełem kliku amerykańskich studentów, by wreszcie dostać się pod skrzydła samego Microsoftu.  To co wyróżnia ten program spośród innych aplikacji tego typu to bogactwo możliwości, które powoduje, że choć Paint.NET 3.5 jest za darmo, to zawiera funkcje których nie powstydziłoby się wiele komercyjnych programów. Darmowy Paint.NET 3.5 wymaga do działania pakietu NET Framework 3.5, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Możliwe jest uruchomienie Paint.NET 3.5 pod Vista i Windows 7, gdzie aplikacja ta działa najbardziej efektywnie. Niemniej jednak istnieje też możliwość instalacji Paint.NET 3.5 pod XP, choć aby to zrobić należy mieć zainstalowany Service Pack 3. Nie istnieje natomiast wersja Paint.NET 3.5 na Mac i Linux.

Download Paint.NET 3.5 pozwala na dowolną obróbkę grafik, za pomocą wielu funkcji znanych choćby z Photoshopa, takich jak tworzenie warstw, gradientu, czy przeźroczystości. Ponadto program pozwala na instalację masy wtyczek do Paint.NET 3.5 za free, które dodatkowo potrafią rozwinąć jego możliwości. Dostępnych dodatków jest jak na razie blisko pół tysiąca i ta liczba ciągle wzrasta. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty przez Paint.NET 3.5 to jest ich kilka, a wśród nich te najbardziej podstawowe, a więc BMP, JPG czy PNG. Na szczęście istnieje Paint.NET 3.5 po polsku, dlatego też interfejs tego programu nie powinien nikomu sprawiać problemów. Spolszczenie Paint.NET 3.5 jest ogólno dostępne w sieci i stoi na bardzo dobrym poziomie. Pobierz Paint.NET 3.5 jeśli chcesz uzyskać dostęp do zaawansowanego programu do obróbki grafiki zupełnie za darmo.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint.NET 3.5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie