Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nature Illusion Studio 2.73

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Nufsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1370

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nature Illusion Studio 2.73

Nature Illusion Studio jest aplikacją pozwalającą na proste animacje zdjęć, na przykład dodawanie efektu padającego deszczu czy płynącego wodospadu.

Gotowa animacja może zostać zapisana w różnych formatach: *.gif, *.avi, *.exe oraz *.scr.
Link do filmików obrazujących efekt pracy w programie:
http://pl.youtube.com/watch?v=SwOyFBw0URA&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=SwOyFBw0URA&feature=related

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Photivo

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Inne informacje

Nature illusion studio to program pozwalający animować w podstawowym zakresie zdjęcia, dodając ciekawe efekty. Program odstępny jest w polskiej wersji językowej dzięki nature illusion studio spolszczenie. istnieje w kilku wersjach ( nature illusion studio 2.0, nature illusion studio 2.5 czy nature illusion studio 2.70) i wciąż powstają kolejne udoskonalenia. Nature illusion studio pozwala uzyskać m.in efekt padającego deszczu. nature ilusion studio tworzy też animację np. płynącego wodospadu. nufsoft nature illusion studio pozwala bawić się zdjęciami, tworzyć ciekawe animacje.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nature Illusion Studio 2.73Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie