Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nature Illusion Studio 2.73

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Nufsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1369

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Nature Illusion Studio 2.73

Nature Illusion Studio jest aplikacją pozwalającą na proste animacje zdjęć, na przykład dodawanie efektu padającego deszczu czy płynącego wodospadu.

Gotowa animacja może zostać zapisana w różnych formatach: *.gif, *.avi, *.exe oraz *.scr.
Link do filmików obrazujących efekt pracy w programie:
http://pl.youtube.com/watch?v=SwOyFBw0URA&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=SwOyFBw0URA&feature=related

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

Inne informacje

Nature illusion studio to program pozwalający animować w podstawowym zakresie zdjęcia, dodając ciekawe efekty. Program odstępny jest w polskiej wersji językowej dzięki nature illusion studio spolszczenie. istnieje w kilku wersjach ( nature illusion studio 2.0, nature illusion studio 2.5 czy nature illusion studio 2.70) i wciąż powstają kolejne udoskonalenia. Nature illusion studio pozwala uzyskać m.in efekt padającego deszczu. nature ilusion studio tworzy też animację np. płynącego wodospadu. nufsoft nature illusion studio pozwala bawić się zdjęciami, tworzyć ciekawe animacje.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nature Illusion Studio 2.73Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie