Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Photo Slide Show 1.11.154

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Copsey Strain, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3291

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Photo Slide Show 1.11.154

My Photo Slide Show jest darmowym programem służącym do tworzenia pokazów slajdów.
Aplikacja została wyposażona w możliwość zastosowania licznych efektów przejść między fotografiami oraz możliwość dodawania napisów do zdjęć. Gotowy pokaz zapisany zostaje jako aplikacja plik wykonywalny; do jego odtworzenia nie potrzeba dokonywać żadnych instalacji.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Photo Slide Show 1.11.154Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie