Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mały Malarz 2.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: NaukaDlaDzieci.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 98

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mały Malarz 2.0

Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom. Program oferuje zestaw najpotrzebniejszych narządzi, dzięki którym możemy stworzyć niezapomniane dzieła. Co więcej, do dyspozycji jest także zestaw gotowych kolorowanek, które pomogą stawiać pierwsze kroki w świecie rysunku (dodatkowe pakiety można pobierać z sieci).

Do wcześniej wspomnianych narzędzi zaliczyć możemy między innymi: ołówek, rysowanie linii oraz kształtów, pędzel, wypełnianie powierzchni kolorem, gumkę, jak również zestaw kolorowych pieczątek. Mały Malarz obsługuje kilka najpopularniejszych formatów graficznych. Wśród nich znajdziemy pliki typu jpg, bmp, gif i png. Warto dodać, że prezentowany program nie wymaga instalacji. Jest gotowy do pracy zaraz po jego pobraniu. Nie zajmuje wiele miejsca na dysku, przez co może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mały Malarz 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie