Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mały Malarz 2.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: NaukaDlaDzieci.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mały Malarz 2.0

Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom. Program oferuje zestaw najpotrzebniejszych narządzi, dzięki którym możemy stworzyć niezapomniane dzieła. Co więcej, do dyspozycji jest także zestaw gotowych kolorowanek, które pomogą stawiać pierwsze kroki w świecie rysunku (dodatkowe pakiety można pobierać z sieci).

Do wcześniej wspomnianych narzędzi zaliczyć możemy między innymi: ołówek, rysowanie linii oraz kształtów, pędzel, wypełnianie powierzchni kolorem, gumkę, jak również zestaw kolorowych pieczątek. Mały Malarz obsługuje kilka najpopularniejszych formatów graficznych. Wśród nich znajdziemy pliki typu jpg, bmp, gif i png. Warto dodać, że prezentowany program nie wymaga instalacji. Jest gotowy do pracy zaraz po jego pobraniu. Nie zajmuje wiele miejsca na dysku, przez co może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mały Malarz 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie