Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magix Photo Designer 7.0.1.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: MAGIX AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.03.2011
Rozmiar: 28.19 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 744

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Magix Photo Designer 7.0.1.1

Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji. Tak więc możemy tu zmieniać kontrast barw, ostrość zdjęcia, kadrować, skalować, obracać, itp. Magix Photo Designer 7 jest do pobrania z tej właśnie strony – a ponieważ jest to bezpłatna aplikacja, polecamy wypróbować każdemu, co potrafi. Jest tylko jeden minus. Jak do tej pory nie ukazała się wersja Magix Photo Designer 7 pl. Do obsługi programu przyda się więc choćby podstawowa znajomość języka angielskiego.

Program oferuje dość zaawansowane opcje – możemy na przykład redukować efekty czerwonych oczu, rozjaśniać lub ściemniać fragmenty zdjęć, usuwać mniejsze i większe obiekty. Download Magix Photo Designer 7 pozwoli także na używanie jednego z ponad sześćdziesięciu efektów. Są tu między innymi takie atrakcje, jak deformacje czy też przeróbka zdjęcia w ten sposób, aby wyglądało jak malowane pędzlem. Ten działający na Windows 7, Vista i XP program to także możliwość tworzenia panoram oraz kolaży. Jeśli komuś i tego mało, mamy tu wsparcie dla wtyczek (pluginów) takich samych, jakie posiada dość drogi Photoshop.

Magix Photo Designer 7 pobieramy za darmo z tej strony. Po siedmiu dniach używania należy się zarejestrować na stronie producenta – co oczywiście nic nie kosztuje. Musimy także ostrzec, że instalator pyta nas o instalację wyszukiwarki Ask oraz paska narzędziowego. Należy je odznaczyć, chyba, że chcemy dokonać tego typu zmian.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Photivo

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magix Photo Designer 7.0.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie