Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InkCalculator 3.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Dawid Najgiebauer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2010
Rozmiar: 696 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 316

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InkCalculator 3.0

Dostępny za darmo InkCalculator ma numerek 3.0 Jest to dość użyteczny programik, dzięki któremu możemy określić wydajność toneru oraz użycie barw na obrazie. Jest to następca innej aplikacji – Gray Calculator. Po otwarciu dowolnego pliku graficznego w formacie BMP, JPEG lub WMF program określi stopień pokrycia go danym tuszem.

Jeśli więc zużycie toneru jest dla Ciebie dość istotne, wykonaj download InkCalculator. Określi on nasycenie barwami w skali szarości lub RGB oraz CMYK. Możesz też zeskanować kartkę -  po zapisaniu w jednym z obsługiwanych formatów plików graficznych aplikacja wyliczy wszystkie parametry.

Dostępny za free program InkCalculator pozwoli Ci na także na konwersję dowolnych kolorowych zdjęć na czarno-białe, szare lub RGB. Dodatkowo nowe funkcje w tej wersji 3.0 to między innymi zmiana wyglądu histogramu, możliwość przeciągnięcia pliku na program, opcja przerwania obliczeń oraz zapamiętywanie preferencji.

Pobierz więc InkCalculator, jeśli w Twojej pracy codziennej użycie barw jest dla Ciebie ważną rzeczą. Program działa na Vista i XP. Nie będzie także problemu z używaniem InkCalculator na Windows 7. Nie istnieją niestety wersje pod Mac czy Linux. Ale program jest wciąż modernizowany i rozszerzany, być może więc któregoś dnia użytkownicy tych systemów operacyjnych doczekają się swoich wersji.

Jest to program całkowicie darmowy, możesz go pobrać bez żadnych opłat, jeśli jednak chcesz wyrazić uznanie dla jego autora, możesz dokonać dobrowolnej, dowolnej dotacji. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdują się na oficjalnej stronie programu. Nim jednak tego dokonasz, pobierz aplikację za darmo i wypróbuj jej działanie w praktyce!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InkCalculator 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie