Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InkCalculator 3.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Dawid Najgiebauer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2010
Rozmiar: 696 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 317

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InkCalculator 3.0

Dostępny za darmo InkCalculator ma numerek 3.0 Jest to dość użyteczny programik, dzięki któremu możemy określić wydajność toneru oraz użycie barw na obrazie. Jest to następca innej aplikacji – Gray Calculator. Po otwarciu dowolnego pliku graficznego w formacie BMP, JPEG lub WMF program określi stopień pokrycia go danym tuszem.

Jeśli więc zużycie toneru jest dla Ciebie dość istotne, wykonaj download InkCalculator. Określi on nasycenie barwami w skali szarości lub RGB oraz CMYK. Możesz też zeskanować kartkę -  po zapisaniu w jednym z obsługiwanych formatów plików graficznych aplikacja wyliczy wszystkie parametry.

Dostępny za free program InkCalculator pozwoli Ci na także na konwersję dowolnych kolorowych zdjęć na czarno-białe, szare lub RGB. Dodatkowo nowe funkcje w tej wersji 3.0 to między innymi zmiana wyglądu histogramu, możliwość przeciągnięcia pliku na program, opcja przerwania obliczeń oraz zapamiętywanie preferencji.

Pobierz więc InkCalculator, jeśli w Twojej pracy codziennej użycie barw jest dla Ciebie ważną rzeczą. Program działa na Vista i XP. Nie będzie także problemu z używaniem InkCalculator na Windows 7. Nie istnieją niestety wersje pod Mac czy Linux. Ale program jest wciąż modernizowany i rozszerzany, być może więc któregoś dnia użytkownicy tych systemów operacyjnych doczekają się swoich wersji.

Jest to program całkowicie darmowy, możesz go pobrać bez żadnych opłat, jeśli jednak chcesz wyrazić uznanie dla jego autora, możesz dokonać dobrowolnej, dowolnej dotacji. Wszelkie szczegóły na ten temat znajdują się na oficjalnej stronie programu. Nim jednak tego dokonasz, pobierz aplikację za darmo i wypróbuj jej działanie w praktyce!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InkCalculator 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie