Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ImageTasks 1.6 build 09.04.07

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: ImageTasks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 3.51 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 497

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ImageTasks 1.6 build 09.04.07

ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik, czy też pojedyncze czynności edycyjne typu podrasowanie kolorów i regulacja ostrości zdjęcia. Co dość istotne – download ImageTasks jest całkowicie darmowy. Można wykonać go z tej właśnie strony. A na zachętę do tego warto dodać jeszcze informacje o kilku innych możliwych akcjach wykonywanych przez ten program.

Aplikacja ta pozwala w łatwy sposób na przygotowanie albumu do zamieszczenia w sieci. Mamy tu wsparcie dla ponad piętnastu różnych formatów graficznych i nie brak tu najpopularniejszych, jak JPEG, PNG czy BMP.  ImageTasks wyposażony jest również we wiele widgetów, które pomogą nam w zmianie wyglądu pulpitu oraz aplikacji systemowych, jak na przykład kalkulatora czy zegarka. Co się zaś tyczy albumów sieciowych, mamy tu opcję wyboru layoutu czy też rozmiaru miniatur. Chociaż nie ma wydania Image Tasks pl, to jednak obsługa aplikacji nie powinna sprawić problemów osobie znającej angielski choćby w stopniu podstawowym. Jako że jej plik instalacyjny jest do pobrania z tej właśnie strony, polecamy każdemu sprawdzić możliwości programu w praktyce. Spisuje się on doskonale na wszystkich stosowanych systemach Windows, czyli bez problemu odpalimy ImageTasks na Windows 7, Vista i XP.

Warto także dodać, że program obsługuje filtry, dzięki czemu możemy upiększać fotki. Dzięki możliwościom edycyjnym mogą one wyglądać lepiej, niż w momencie wykonania. Choć Image Tasks to aplikacja darmowa, posiada jednak sporo funkcji potykanych w profesjonalnych, komercyjnych programach. I choćby dlatego warto jej spróbować.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photivo

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ImageTasks 1.6 build 09.04.07Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie