Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ImageTasks 1.6 build 09.04.07

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: ImageTasks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 3.51 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 503

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ImageTasks 1.6 build 09.04.07

ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik, czy też pojedyncze czynności edycyjne typu podrasowanie kolorów i regulacja ostrości zdjęcia. Co dość istotne – download ImageTasks jest całkowicie darmowy. Można wykonać go z tej właśnie strony. A na zachętę do tego warto dodać jeszcze informacje o kilku innych możliwych akcjach wykonywanych przez ten program.

Aplikacja ta pozwala w łatwy sposób na przygotowanie albumu do zamieszczenia w sieci. Mamy tu wsparcie dla ponad piętnastu różnych formatów graficznych i nie brak tu najpopularniejszych, jak JPEG, PNG czy BMP.  ImageTasks wyposażony jest również we wiele widgetów, które pomogą nam w zmianie wyglądu pulpitu oraz aplikacji systemowych, jak na przykład kalkulatora czy zegarka. Co się zaś tyczy albumów sieciowych, mamy tu opcję wyboru layoutu czy też rozmiaru miniatur. Chociaż nie ma wydania Image Tasks pl, to jednak obsługa aplikacji nie powinna sprawić problemów osobie znającej angielski choćby w stopniu podstawowym. Jako że jej plik instalacyjny jest do pobrania z tej właśnie strony, polecamy każdemu sprawdzić możliwości programu w praktyce. Spisuje się on doskonale na wszystkich stosowanych systemach Windows, czyli bez problemu odpalimy ImageTasks na Windows 7, Vista i XP.

Warto także dodać, że program obsługuje filtry, dzięki czemu możemy upiększać fotki. Dzięki możliwościom edycyjnym mogą one wyglądać lepiej, niż w momencie wykonania. Choć Image Tasks to aplikacja darmowa, posiada jednak sporo funkcji potykanych w profesjonalnych, komercyjnych programach. I choćby dlatego warto jej spróbować.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ImageTasks 1.6 build 09.04.07Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie