Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Image Sizer 1.05.19

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Data Product Services Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 818

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Image Sizer 1.05.19

Image Sizer to program do obróbki fotografii cyfrowych wspierający technikę WYSIWYG. Aplikacja jest dzięki temu prosta w obsłudze.

Program umożliwia podstawowe operacje graficzne: kadrowanie, zmiany rozmiaru zdjęcia, stopnia kompresji, zmiany w zakresie kolorów, jasności, kontrastu. Dodatkowo pozwala również na dodawanie do zdjęć znaku wodnego.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 10 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Image Sizer 1.05.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie