Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Image Sizer 1.05.19

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Data Product Services Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 818

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Image Sizer 1.05.19

Image Sizer to program do obróbki fotografii cyfrowych wspierający technikę WYSIWYG. Aplikacja jest dzięki temu prosta w obsłudze.

Program umożliwia podstawowe operacje graficzne: kadrowanie, zmiany rozmiaru zdjęcia, stopnia kompresji, zmiany w zakresie kolorów, jasności, kontrastu. Dodatkowo pozwala również na dodawanie do zdjęć znaku wodnego.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 10 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Image Sizer 1.05.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie