Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hippo Animator 2.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Hippo Studios
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 100

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Hippo Animator 2.5

Hippo Animator to prosty i niezmiernie funkcjonalny program, a jego intuicyjny interfejs nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.
W przyborniku znajdziemy takie narzędzia jak zestaw do rysowania linii, figur geometrycznych, przycisków i różnych kształtów. Dodatkowo do naszej dyspozycji są gotowe pliki z muzyką oraz szablony graficzne zawierające odnośniki do popularnych serwisów (Vimeo, YouTube). Przy tworzeniu animacji można wykorzystać, bardzo ułatwiającą pracę, siatkę i linie pomocnicze. Swoje postępy możemy śledzić na wbudowanym odtwarzaczy.
Gotowe animacje są w pełni kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami działającymi w systemie desktopowym i mobilnym (Google Chrome, Opera czy Mozilla Firefox oraz ich odpowiednik w wersji mobilnej na smartfony).
 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hippo Animator 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie