Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hippo Animator 2.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Hippo Studios
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 99

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Hippo Animator 2.5

Hippo Animator to prosty i niezmiernie funkcjonalny program, a jego intuicyjny interfejs nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.
W przyborniku znajdziemy takie narzędzia jak zestaw do rysowania linii, figur geometrycznych, przycisków i różnych kształtów. Dodatkowo do naszej dyspozycji są gotowe pliki z muzyką oraz szablony graficzne zawierające odnośniki do popularnych serwisów (Vimeo, YouTube). Przy tworzeniu animacji można wykorzystać, bardzo ułatwiającą pracę, siatkę i linie pomocnicze. Swoje postępy możemy śledzić na wbudowanym odtwarzaczy.
Gotowe animacje są w pełni kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami działającymi w systemie desktopowym i mobilnym (Google Chrome, Opera czy Mozilla Firefox oraz ich odpowiednik w wersji mobilnej na smartfony).
 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Photivo

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hippo Animator 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie