Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GimpShop 2.2.8

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Peter Mattis & Spencer Kimball
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1605

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GimpShop 2.2.8

GimpShop to nakładka do popularnego programu GIMP sprawiająca, że aplikacja ma interfejs podobny do tego w programie PhotoShop.

Tym sposobem GimpShop staje się łatwiejszy w użyciu dla użytkowników PhotoShopa, niemniej jednak nie posiada wszystkich jego możliwości. Biorąc pod uwagę fakt, iż program jest darmowy, stanowi mimo wszystko atrakcyjną alternatywę dla PhotoShopa. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GimpShop 2.2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie