Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GIMP 2.6.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: The GIMP Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Rozmiar: 17 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GIMP 2.6.9

Najnowszy GIMP to kolejna odsłona cieszącego się niezwykłą popularnością programu do obróbki grafiki i zdjęć cyfrowych, które chcemy umieścić w Internecie. Jakie możliwości daje? Praktycznie wszystkie potrzebne przy tego typu operacjach. Możemy przycinać zdjęcia, wycinać ich fragmenty, konwertować różne formaty grafik, łączyć obrazy i inne rzeczy. Jako że wydanie GIMP po polsku jest do pobrania z tej strony, możesz w każdej chwili sprawdzić to samemu – co zresztą polecamy!

Download GIMP 2.6.9 może zając kilka chwil. Plik instalacyjny aplikacji ma 17 MB. Warto jednak poczekać na pobrania, bowiem wielu ludzi porównuje dostępny za darmo GIMP 2.6.9 do płatnych, komercyjnych aplikacji, jak na przykład Photoshop. Nic zresztą dziwnego, bowiem ta aplikacja nie ustępuje wiele programom, za które trzeba płacić duże pieniądze. Kolejne funkcje, jakie warto wymienić, to łączenie obrazów przy zastosowaniu warstw, dokonywanie operacji na kolorach czy też retusz. Nadto w sieci znajduje się wiele wtyczek do GIMP 2.6.9 za free, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność aplikacji.

Sprawdź to samemu! Pobierz GIMP 2.6.9 i zobacz, jak Ci się spodoba! Nie musisz znać języka obcego do obsługi programu. Dostępna na naszej stronie wersja to GIMP 2.6.9 po polsku. Możesz być jednak nieco zdezorientowany mnogością opcji i funkcji. To tez nie problem, bowiem mnóstwo ludzi posługuje się tym programem, dlatego też znajdziesz z pewnością jakiś użyteczny tutorial GIMP 2.6.9, a także mnóstwo porad i uwag, które pomogą Ci wycisnąć maksimum możliwości z tej aplikacji.

Download GIMP 2.6.9 pl nie kosztuje Cię ani złotówki. Ściągnij go, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji. Bez problemu odpalisz aplikację pod Windowsami. Dlatego też polecamy GIMP 2.6.9 na Windows 7, Vista i XP. Osobna wersja GIMP 2.6.9 jest pod Linux – znajdziesz ją na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Jeżeli znasz poprzednie odsłony programu, z pewnością zauważysz nowe zmiany w interfejsie Toolbox, który został połączony z oknem obrazu. Pozwala to na otwieranie plików metodą drag and drop. Nadto pojawia się tu po raz pierwszy reakcja pędzla na szybkość poruszania kursorem oraz siła nacisku. Chcesz poznać inne funkcje? Nic bardziej prostszego. Ściągnij po prostu GIMP 2.6.9 pl i zacznij korzystać ze wszystkich jego możliwości.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GIMP 2.6.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie