Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GIMP 2.6.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: The GIMP Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Rozmiar: 17 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11235

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GIMP 2.6.9

Najnowszy GIMP to kolejna odsłona cieszącego się niezwykłą popularnością programu do obróbki grafiki i zdjęć cyfrowych, które chcemy umieścić w Internecie. Jakie możliwości daje? Praktycznie wszystkie potrzebne przy tego typu operacjach. Możemy przycinać zdjęcia, wycinać ich fragmenty, konwertować różne formaty grafik, łączyć obrazy i inne rzeczy. Jako że wydanie GIMP po polsku jest do pobrania z tej strony, możesz w każdej chwili sprawdzić to samemu – co zresztą polecamy!

Download GIMP 2.6.9 może zając kilka chwil. Plik instalacyjny aplikacji ma 17 MB. Warto jednak poczekać na pobrania, bowiem wielu ludzi porównuje dostępny za darmo GIMP 2.6.9 do płatnych, komercyjnych aplikacji, jak na przykład Photoshop. Nic zresztą dziwnego, bowiem ta aplikacja nie ustępuje wiele programom, za które trzeba płacić duże pieniądze. Kolejne funkcje, jakie warto wymienić, to łączenie obrazów przy zastosowaniu warstw, dokonywanie operacji na kolorach czy też retusz. Nadto w sieci znajduje się wiele wtyczek do GIMP 2.6.9 za free, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność aplikacji.

Sprawdź to samemu! Pobierz GIMP 2.6.9 i zobacz, jak Ci się spodoba! Nie musisz znać języka obcego do obsługi programu. Dostępna na naszej stronie wersja to GIMP 2.6.9 po polsku. Możesz być jednak nieco zdezorientowany mnogością opcji i funkcji. To tez nie problem, bowiem mnóstwo ludzi posługuje się tym programem, dlatego też znajdziesz z pewnością jakiś użyteczny tutorial GIMP 2.6.9, a także mnóstwo porad i uwag, które pomogą Ci wycisnąć maksimum możliwości z tej aplikacji.

Download GIMP 2.6.9 pl nie kosztuje Cię ani złotówki. Ściągnij go, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji. Bez problemu odpalisz aplikację pod Windowsami. Dlatego też polecamy GIMP 2.6.9 na Windows 7, Vista i XP. Osobna wersja GIMP 2.6.9 jest pod Linux – znajdziesz ją na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Jeżeli znasz poprzednie odsłony programu, z pewnością zauważysz nowe zmiany w interfejsie Toolbox, który został połączony z oknem obrazu. Pozwala to na otwieranie plików metodą drag and drop. Nadto pojawia się tu po raz pierwszy reakcja pędzla na szybkość poruszania kursorem oraz siła nacisku. Chcesz poznać inne funkcje? Nic bardziej prostszego. Ściągnij po prostu GIMP 2.6.9 pl i zacznij korzystać ze wszystkich jego możliwości.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GIMP 2.6.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie