Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GIF Movie Gear 4.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: CompuServe Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 972

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GIF Movie Gear 4.2

GIF Movie Gear pozwala tworzyć animowane GIFy.

Program pozwala na ustalanie odstępu czasowego między grafikami, tworzenie dokumentów z „przezroczystym” (mobilnym ) tłem, zmianę rozdzielczości grafiki, redukcję liczby kolorów, pobieranie próbki koloru do palety z obrazu oraz łatwy podgląd pracy. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GIF Movie Gear 4.2

dodał: , 12.11.2008

jakto jak? klikasz w Pobierz:)

dodał: ~Midgard19 , 11.11.2008

Ciekawe jak to niby można pobrać co ??

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie