Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FxFoto 5.0.069

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Triscape, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1025

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FxFoto 5.0.069

FxFoto 5.0.069 jest darmowym programem umożliwiającym obróbkę fotografii o stosunkowo dużych możliwościach.

Program pozwala na zdjęciach regulować kontrast, barwę, ostrość, balans bieli. Daje możliwości wyostrzania,  smużenia, redukowania efektu „czerwonych oczu” oraz zastosowania różnych filtrów.

Uwaga!
Program jest darmowy, aby jednak korzystać z niego legalnie, po 30 dniach należy zarejestrować się na stronie producenta.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FxFoto 5.0.069Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie