Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FunPhotor 5.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: ZEALLSOFT Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2402

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FunPhotor 5.0

FunPhotor jest prostym programem pozwalającym na tworzenie fotomontaży.

Narzędzie posiada własną bazę zdjęć. Zaletą aplikacji jest prosta obsługa – nie potrzeba żadnych specjalistycznych umiejętności, aby stworzyć ciekawy fotomontaż.

Uwaga!
 Wersja Trial pozwala na 7 dni bezpłatnego używania programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FunPhotor 5.0

dodał: ~Renifer , 02.10.2009

Ten jest za darmo tylko przez 7 dni...\nSą stronki gdzie online i za darmo mozna bezproblemowo zrobic dokładnie to samo w bardzo łatwy sposób. Polecam writeonit.org i photofunia

dodał: agnysa , 21.06.2009

Ciekawe czy fajny ten program...?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie